Pořadí jezdců ve druhé etapě

POŘ. ST.Č. Nár. Narozen UCI ID KATEG PŘÍJMENÍ JMÉNO KLUB DRUŽSTVO ČAS ZTRÁTA BONIFIKACE
1 2 CZE 1995 10009386550   FIALA Petr TOPFOREX - ATT INVESTMENTS PRO CYCLING TOP 3:47:16 00:00,00 0:00:12  
2 42 NED 2002 10023295542 * ROELEN Jaap VAN UITERT- DE JONGE RENNER DJR 3:47:16 00:00,00 0:00:09  
3 57 CZE 1995 10009386449   RYBA Jan AC SPARTA PRAHA SPA 3:47:16 00:00,00 0:00:04
4 33 CZE 1996 10009892667   MODLITBA Vojtěch CK PŘÍBRAM - FANY GASTRO CKP 3:47:16 00:00,00 0:00:01
5 52 CZE 1993 10007181115   HAMPL Patr TJ FAVORIT BRNO FAV 3:47:16 00:00,00 0:00:00
6 1 CZE 1999 10091211508 * BÁRTA Tomáš TOPFOREX - ATT INVESTMENTS PRO CYCLING TOP 3:47:41 00:25,00 0:00:01
7 37 NED 1999 10015791883 * DE LENG Mathijs VAN UITERT- DE JONGE RENNER DJR 3:47:41 00:25,00 0:00:03
8 56 CZE 1996 10009220438   SCHURAN Michal AC SPARTA PRAHA SPA 3:47:41 00:25,00 0:00:00
9 40 NED 2000 10022721929 * RASENBERG Martijn VAN UITERT- DE JONGE RENNER DJR 3:47:41 00:25,00 0:00:00
10 77 CZE 1984 10002885631   KOLLERT Michal MIX 1 - LAWI STARS XEELO MI1 3:47:41 00:25,00 0:00:00
11 3 CZE 1996 10009338656   PETRUŠ Jiří TOPFOREX - ATT INVESTMENTS PRO CYCLING TOP 3:47:41 00:25,00 0:00:02
12 66 CZE 1993 10007503336   RUGOVAC Denis TEAM DUKLA PRAHA DUK 3:47:41 00:25,00 0:00:00
13 22 CZE 1998 10014825523   BAKUS Tomáš ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR ČEZ 3:47:41 00:25,00 0:00:00
14 19 CZE 1992 10006629326   BOROŠ Michael ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR ČEZ 3:47:41 00:25,00 0:00:01
15 38 NED 1999 10013342837 * HAEST Jasper VAN UITERT- DE JONGE RENNER DJR 3:47:41 00:25,00 0:00:00
16 28 CZE 1984 10002832481   BOUBAL Martin HELLO CTW CTW 3:47:41 00:25,00 0:00:00
17 62 CZE 1995 10008988648   PIETRULA Nicolas TEAM DUKLA PRAHA DUK 3:47:41 00:25,00 0:00:00
18 5 CZE 2001 10046067708 * GAJDULA Marek TOPFOREX - ATT INVESTMENTS PRO CYCLING TOP 3:47:41 00:25,00 0:00:00
19 67 CZE 1991 10006422895   KELEMEN Pavel TEAM DUKLA PRAHA DUK 3:47:41 00:25,00 0:00:02
20 65 CZE 2000 10047303244 * VONEŠ Jan TEAM DUKLA PRAHA DUK 3:47:41 00:25,00 0:00:00
21 51 CZE 1999 10016304872 * PROCHÁZKA Míchal TJ FAVORIT BRNO FAV 3:47:41 00:25,00 0:00:00
22 59 CZE 1996 10015836242   BRŇÁK Jan AC SPARTA PRAHA SPA 3:47:41 00:25,00 0:00:00
23 50 CZE 2000 10048006694 * KMÍNEK Vojtěch TJ FAVORIT BRNO FAV 3:47:41 00:25,00 0:00:00
24 63 CZE 2000 10023567344 * KAŠPAR Jan TEAM DUKLA PRAHA DUK 3:47:41 00:25,00 0:00:00
25 55 CZE 1999 10059648516 * HABERMANN Richard AC SPARTA PRAHA SPA 3:47:41 00:25,00 0:00:00
26 23 CZE 2001 10047449855 * HORULKO Vladislav MIX 2 - ČB, AŠK MB, KCH, VYS MI2 3:47:41 00:25,00 0:00:00
27 41 NED 2000 10022696566 * STAM Maikel VAN UITERT- DE JONGE RENNER DJR 3:47:41 00:25,00 0:00:00
28 18 CZE 2000 10080286375 * KOLUMBER Kristian MIX 3 - SWEEP FACTORY SPORTRACES MI3 3:47:41 00:25,00 0:00:00
29 75 CZE 1994 10015224334   SCHÜHLER Tomáš MIX 1 - LAWI STARS XEELO MI1 3:47:41 00:25,00 0:00:03
30 6 CZE 2001 10047236758 * HETFLEIŠ Petr TOPFOREX - ATT INVESTMENTS PRO CYCLING TOP 3:47:41 00:25,00 0:00:00
31 8 CZE 1994 10006903451   FILIP Jakub MIX 2 - ČB, AŠK MB, KCH, VYS MI2 3:47:41 00:25,00 0:00:00
32 46 CZE 1985 10012570574   SWACZYNA Petr MIX 5 - HAVÍŘOV FESO PETŘVALD MI5 3:47:41 00:25,00 0:00:00
33 32 CZE 1994 10008706742   KOPECKÝ Pavel MIX 2 - ČB, AŠK MB, KCH, VYS MI2 3:47:41 00:25,00 0:00:00
34 34 CZE 1997 10052459907   PETR Ondřej CK PŘÍBRAM - FANY GASTRO CKP 3:47:41 00:25,00 0:00:00
35 53 CZE 2001 10047309409 * KŘENEK Adam TJ FAVORIT BRNO FAV 3:47:41 00:25,00 0:00:00
36 21 CZE 1999 10010966943 * VANÍČEK Šimon ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR ČEZ 3:47:41 00:25,00 0:00:00
37 20 CZE 2000 10023479539 * DOLEŽAL Adam ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR ČEZ 3:47:41 00:25,00 0:00:00
38 43 CZE 2002 10081178169 * HOZA Denis MIX 5 - HAVÍŘOV FESO PETŘVALD MI5 3:47:41 00:25,00 0:00:00
39 58 CZE 1998 10047373871   KOHOUT Martin AC SPARTA PRAHA SPA 3:47:41 00:25,00 0:00:00
40 48 CZE 2000 10023561886 * ROTTER Michal TJ FAVORIT BRNO FAV 3:47:41 00:25,00 0:00:00
41 54 CZE 2002 10065321602 * KOPELENT David TJ FAVORIT BRNO FAV 3:52:20 05:04,00 0:00:00
42 7 CZE 2001 10047373366 * VOLTR Martin TOPFOREX - ATT INVESTMENTS PRO CYCLING TOP 3:57:14 09:58,00 0:00:00
43 17 CZE 2002 10097458611 * KONOPÁSEK Tomáš MIX 3 - SWEEP FACTORY SPORTRACES MI3 3:57:14 09:58,00 0:00:00
44 61 CZE 2002 10047398123 * VOLF Martin AC SPARTA PRAHA SPA 3:57:14 09:58,00 0:00:00
45 29 CZE 1983 10093333279   ZIKMUND Petr HELLO CTW CTW 3:57:14 09:58,00 0:00:00
46 24 CZE 2000 10023478933 * ŘÍMAN Jakub MIX 2 - ČB, AŠK MB, KCH, VYS MI2 3:57:14 09:58,00 0:00:00
47 25 CZE 1997 10009360076   MAYER Daniel MIX 2 - ČB, AŠK MB, KCH, VYS MI2 3:57:14 09:58,00 0:00:00
48 64 CZE 1993 10007503437   KRAUS Jan TEAM DUKLA PRAHA DUK 3:57:14 09:58,00 0:00:00
49 60 CZE 2001 10047403173 * HORÁK Dominik AC SPARTA PRAHA SPA 4:08:31 21:15,00 0:00:00
50 76 CZE 1988 10005715607   DUDEK Tomáš MIX 1 - LAWI STARS XEELO MI1 4:08:31 21:15,00 0:00:00
51 4 CZE 2001 10046331224 * JANOŠ Matyáš TOPFOREX - ATT INVESTMENTS PRO CYCLING TOP 4:08:31 21:15,00 0:00:00
52 15 CZE 1980 10005713886   PÁVEK Ondřej MIX 3 - SWEEP FACTORY SPORTRACES MI3 4:08:31 21:15,00 0:00:00
53 72 CZE 1989 10010012909   VOJTĚCH Jonáš MIX 1 - LAWI STARS XEELO MI1 4:08:47 21:31,00 0:00:00
54 31 CZE 1993 10014153593   KOBLIC Radek HELLO CTW CTW 4:08:47 21:31,00 0:00:00
  9 CZE 1996 10047218671   SVOBODA Jaromír MIX 4 - UNLIMITED KM TRADING CZ MI4 4:18:47 OTL 0:00:00
  10 CZE 2002 10106214576 * FANDERLIK David MIX 4 - UNLIMITED KM TRADING CZ MI4 4:18:47 OTL 0:00:00
  11 CZE 1991 10112012954   PAVLÍK Petr MIX 4 - UNLIMITED KM TRADING CZ MI4 4:18:47 OTL 0:00:00
  12 CZE 1983 10113731975   JADERNÝ Petr MIX 4 - UNLIMITED KM TRADING CZ MI4 4:18:47 OTL 0:00:00
  13 CZE 1999 10096231761 * TÓTH Matěj MIX 3 - SWEEP FACTORY SPORTRACES MI3 4:18:47 OTL 0:00:00
  14 CZE 1992 10047144105   THUMA Miroslav MIX 3 - SWEEP FACTORY SPORTRACES MI3 4:18:47 OTL 0:00:00
  16 CZE 2002 10046341530 * MACÁN Karel MIX 3 - SWEEP FACTORY SPORTRACES MI3 4:18:47 OTL 0:00:00
  26 CZE 1991 10013112663   NOVOTNÝ Oldřich HELLO CTW CTW 4:18:47 OTL 0:00:00
  27 CZE 1988 10093333380   HOLAN Petr HELLO CTW CTW 4:18:47 OTL 0:00:00
  30 CZE 1994 10012849753   GRAMBLIČKA Matouš HELLO CTW CTW 4:18:47 OTL 0:00:00
  35 CZE 1999 10082338432 * VOCHOSKA Jan CK PŘÍBRAM - FANY GASTRO CKP 4:18:47 OTL 0:00:00
  36 CZE 1989 10115078861   PECH Jan CK PŘÍBRAM - FANY GASTRO CKP 4:18:47 OTL 0:00:00
  39 NED 2002 10060650949 * DE BRUIN Tjalle VAN UITERT- DE JONGE RENNER DJR 4:18:47 OTL 0:00:00
  44 CZE 1983 10047750757   ČER Tomáš MIX 5 - HAVÍŘOV FESO PETŘVALD MI5 4:18:47 OTL 0:00:00
  45 POL 1990 10012535919   CZYZ Bartlomiej MIX 5 - HAVÍŘOV FESO PETŘVALD MI5 4:18:47 OTL 0:00:00  
  47 CZE 1975 10016050349   PYTEL Jaromír MIX 5 - HAVÍŘOV FESO PETŘVALD MI5 4:18:47 OTL 0:00:00
  49 CZE 2002 10047304456 * ČEKAL Josef TJ FAVORIT BRNO FAV 4:18:47 OTL 0:00:00
  68 POL 1999 10054668372 * NOCEŃ Adam WMKS OLSZTYN WMK 4:18:47 OTL 0:00:00
  69 POL 2001 10053810631 * DĄBSKI Patryk WMKS OLSZTYN WMK 4:18:47 OTL 0:00:00
  70 POL 2001 10064688674 * BARTKOWSKI Kacper WMKS OLSZTYN WMK 4:18:47 OTL 0:00:00
  71 POL 1999 10053810732 * MAŃK Józef WMKS OLSZTYN WMK 4:18:47 OTL 0:00:00
  74 CZE 1989 10008879928   MALÍK Michal MIX 1 - LAWI STARS XEELO MI1 4:18:47 OTL 0:00:00
 

Průběžné pořadí po druhé etapě

POŘ. ST.Č. Nár. Narozen UCI ID KATEG PŘÍJMENÍ JMÉNO KLUB DRUŽSTVO ČAS ZTRÁTA
1 52 CZE 1993 10007181115   HAMPL Patr TJ FAVORIT BRNO FAV 3:57:46 0:00:00
2 42 NED 2002 10023295542 * ROELEN Jaap VAN UITERT- DE JONGE RENNER DJR 3:57:52 0:00:06
3 19 CZE 1992 10006629326   BOROŠ Michael ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR ČEZ 3:57:58 0:00:12
4 62 CZE 1995 10008988648   PIETRULA Nicolas TEAM DUKLA PRAHA DUK 3:58:00 0:00:14
5 57 CZE 1995 10009386449   RYBA Jan AC SPARTA PRAHA SPA 3:58:00 0:00:14
6 37 NED 1999 10015791883 * DE LENG Mathijs VAN UITERT- DE JONGE RENNER DJR 3:58:02 0:00:16
7 48 CZE 2000 10023561886 * ROTTER Michal TJ FAVORIT BRNO FAV 3:58:03 0:00:17
8 63 CZE 2000 10023567344 * KAŠPAR Jan TEAM DUKLA PRAHA DUK 3:58:06 0:00:20
9 2 CZE 1995 10009386550   FIALA Petr TOPFOREX - ATT INVESTMENTS PRO CYCLING TOP 3:58:11 0:00:25
10 33 CZE 1996 10009892667   MODLITBA Vojtěch CK PŘÍBRAM - FANY GASTRO CKP 3:58:13 0:00:27
11 66 CZE 1993 10007503336   RUGOVAC Denis TEAM DUKLA PRAHA DUK 3:58:18 0:00:32
12 3 CZE 1996 10009338656   PETRUŠ Jiří TOPFOREX - ATT INVESTMENTS PRO CYCLING TOP 3:58:20 0:00:34
13 51 CZE 1999 10016304872 * PROCHÁZKA Míchal TJ FAVORIT BRNO FAV 3:58:20 0:00:34
14 28 CZE 1984 10002832481   BOUBAL Martin HELLO CTW CTW 3:58:22 0:00:36
15 56 CZE 1996 10009220438   SCHURAN Michal AC SPARTA PRAHA SPA 3:58:23 0:00:37
16 53 CZE 2001 10047309409 * KŘENEK Adam TJ FAVORIT BRNO FAV 3:58:23 0:00:37
17 50 CZE 2000 10048006694 * KMÍNEK Vojtěch TJ FAVORIT BRNO FAV 3:58:25 0:00:39
18 55 CZE 1999 10059648516 * HABERMANN Richard AC SPARTA PRAHA SPA 3:58:28 0:00:42
19 1 CZE 1999 10091211508 * BÁRTA Tomáš TOPFOREX - ATT INVESTMENTS PRO CYCLING TOP 3:58:30 0:00:44
20 38 NED 1999 10013342837 * HAEST Jasper VAN UITERT- DE JONGE RENNER DJR 3:58:33 0:00:47
21 65 CZE 2000 10047303244 * VONEŠ Jan TEAM DUKLA PRAHA DUK 3:58:33 0:00:47
22 40 NED 2000 10022721929 * RASENBERG Martijn VAN UITERT- DE JONGE RENNER DJR 3:58:39 0:00:53
23 41 NED 2000 10022696566 * STAM Maikel VAN UITERT- DE JONGE RENNER DJR 3:58:40 0:00:54
24 75 CZE 1994 10015224334   SCHÜHLER Tomáš MIX 1 - LAWI STARS XEELO MI1 3:58:40 0:00:54
25 22 CZE 1998 10014825523   BAKUS Tomáš ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR ČEZ 3:58:42 0:00:56
26 20 CZE 2000 10023479539 * DOLEŽAL Adam ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR ČEZ 3:58:47 0:01:01
27 34 CZE 1997 10052459907   PETR Ondřej CK PŘÍBRAM - FANY GASTRO CKP 3:58:48 0:01:02
28 32 CZE 1994 10008706742   KOPECKÝ Pavel MIX 2 - ČB, AŠK MB, KCH, VYS MI2 3:58:48 0:01:02
29 77 CZE 1984 10002885631   KOLLERT Michal MIX 1 - LAWI STARS XEELO MI1 3:58:54 0:01:08
30 59 CZE 1996 10015836242   BRŇÁK Jan AC SPARTA PRAHA SPA 3:58:54 0:01:08
31 5 CZE 2001 10046067708 * GAJDULA Marek TOPFOREX - ATT INVESTMENTS PRO CYCLING TOP 3:58:57 0:01:11
32 67 CZE 1991 10006422895   KELEMEN Pavel TEAM DUKLA PRAHA DUK 3:59:04 0:01:18
33 18 CZE 2000 10080286375 * KOLUMBER Kristian MIX 3 - SWEEP FACTORY SPORTRACES MI3 3:59:06 0:01:20
34 8 CZE 1994 10006903451   FILIP Jakub MIX 2 - ČB, AŠK MB, KCH, VYS MI2 3:59:09 0:01:23
35 23 CZE 2001 10047449855 * HORULKO Vladislav MIX 2 - ČB, AŠK MB, KCH, VYS MI2 3:59:13 0:01:27
36 46 CZE 1985 10012570574   SWACZYNA Petr MIX 5 - HAVÍŘOV FESO PETŘVALD MI5 3:59:17 0:01:31
37 58 CZE 1998 10047373871   KOHOUT Martin AC SPARTA PRAHA SPA 3:59:22 0:01:36
38 43 CZE 2002 10081178169 * HOZA Denis MIX 5 - HAVÍŘOV FESO PETŘVALD MI5 3:59:32 0:01:46
39 6 CZE 2001 10047236758 * HETFLEIŠ Petr TOPFOREX - ATT INVESTMENTS PRO CYCLING TOP 3:59:46 0:02:00
40 21 CZE 1999 10010966943 * VANÍČEK Šimon ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR ČEZ 4:01:50 0:04:04
41 54 CZE 2002 10065321602 * KOPELENT David TJ FAVORIT BRNO FAV 4:03:28 0:05:42
42 64 CZE 1993 10007503437   KRAUS Jan TEAM DUKLA PRAHA DUK 4:07:47 0:10:01
43 17 CZE 2002 10097458611 * KONOPÁSEK Tomáš MIX 3 - SWEEP FACTORY SPORTRACES MI3 4:08:09 0:10:23
44 25 CZE 1997 10009360076   MAYER Daniel MIX 2 - ČB, AŠK MB, KCH, VYS MI2 4:08:17 0:10:31
45 7 CZE 2001 10047373366 * VOLTR Martin TOPFOREX - ATT INVESTMENTS PRO CYCLING TOP 4:08:19 0:10:33
46 24 CZE 2000 10023478933 * ŘÍMAN Jakub MIX 2 - ČB, AŠK MB, KCH, VYS MI2 4:08:45 0:10:59
47 29 CZE 1983 10093333279   ZIKMUND Petr HELLO CTW CTW 4:08:57 0:11:11
48 61 CZE 2002 10047398123 * VOLF Martin AC SPARTA PRAHA SPA 4:09:09 0:11:23
49 4 CZE 2001 10046331224 * JANOŠ Matyáš TOPFOREX - ATT INVESTMENTS PRO CYCLING TOP 4:19:17 0:21:31
50 72 CZE 1989 10010012909   VOJTĚCH Jonáš MIX 1 - LAWI STARS XEELO MI1 4:19:52 0:22:06
51 60 CZE 2001 10047403173 * HORÁK Dominik AC SPARTA PRAHA SPA 4:20:02 0:22:16
52 15 CZE 1980 10005713886   PÁVEK Ondřej MIX 3 - SWEEP FACTORY SPORTRACES MI3 4:20:05 0:22:19
53 76 CZE 1988 10005715607   DUDEK Tomáš MIX 1 - LAWI STARS XEELO MI1 4:20:30 0:22:44
54 31 CZE 1993 10014153593   KOBLIC Radek HELLO CTW CTW 4:20:34 0:22:48
55 9 CZE 1996 10047218671   SVOBODA Jaromír MIX 4 - UNLIMITED KM TRADING CZ MI4 4:29:45 0:31:59
56 49 CZE 2002 10047304456 * ČEKAL Josef TJ FAVORIT BRNO FAV 4:29:52 0:32:06
57 39 NED 2002 10060650949 * DE BRUIN Tjalle VAN UITERT- DE JONGE RENNER DJR 4:30:05 0:32:19
58 68 POL 1999 10054668372 * NOCEŃ Adam WMKS OLSZTYN WMK 4:30:08 0:32:22
59 14 CZE 1992 10047144105   THUMA Miroslav MIX 3 - SWEEP FACTORY SPORTRACES MI3 4:30:16 0:32:30
60 47 CZE 1975 10016050349   PYTEL Jaromír MIX 5 - HAVÍŘOV FESO PETŘVALD MI5 4:30:19 0:32:33
61 36 CZE 1989 10115078861   PECH Jan CK PŘÍBRAM - FANY GASTRO CKP 4:30:24 0:32:38
62 70 POL 2001 10064688674 * BARTKOWSKI Kacper WMKS OLSZTYN WMK 4:30:25 0:32:39
63 69 POL 2001 10053810631 * DĄBSKI Patryk WMKS OLSZTYN WMK 4:30:29 0:32:43
64 74 CZE 1989 10008879928   MALÍK Michal MIX 1 - LAWI STARS XEELO MI1 4:30:35 0:32:49
65 44 CZE 1983 10047750757   ČER Tomáš MIX 5 - HAVÍŘOV FESO PETŘVALD MI5 4:30:36 0:32:50
66 27 CZE 1988 10093333380   HOLAN Petr HELLO CTW CTW 4:30:36 0:32:50
67 35 CZE 1999 10082338432 * VOCHOSKA Jan CK PŘÍBRAM - FANY GASTRO CKP 4:30:44 0:32:58
68 16 CZE 2002 10046341530 * MACÁN Karel MIX 3 - SWEEP FACTORY SPORTRACES MI3 4:30:44 0:32:58
69 26 CZE 1991 10013112663   NOVOTNÝ Oldřich HELLO CTW CTW 4:30:48 0:33:02
70 13 CZE 1999 10096231761 * TÓTH Matěj MIX 3 - SWEEP FACTORY SPORTRACES MI3 4:30:51 0:33:05
71 71 POL 1999 10053810732 * MAŃK Józef WMKS OLSZTYN WMK 4:30:51 0:33:05
72 10 CZE 2002 10106214576 * FANDERLIK David MIX 4 - UNLIMITED KM TRADING CZ MI4 4:30:53 0:33:07
73 45 POL 1990 10012535919   CZYZ Bartlomiej MIX 5 - HAVÍŘOV FESO PETŘVALD MI5 4:30:55 0:33:09
74 30 CZE 1994 10012849753   GRAMBLIČKA Matouš HELLO CTW CTW 4:31:00 0:33:14
75 11 CZE 1991 10112012954   PAVLÍK Petr MIX 4 - UNLIMITED KM TRADING CZ MI4 4:31:12 0:33:26
76 12 CZE 1983 10113731975   JADERNÝ Petr MIX 4 - UNLIMITED KM TRADING CZ MI4 4:31:24 0:33:38
 

Nositelé trikotů pro třetí etapu

Žlutý trikot

52 - HAMPL Patr

Zelený trikot

37 - DE LENG Mathijs

Červené puntíky

55 - HABERMANN Richard

Bílý trikot

42 - ROELEN Jaap

Pořadí mechanických vozů pro třetí etapu

1 FAV TJ FAVORIT BRNO
2 DJR VAN UITERT- DE JONGE RENNER
3 ČEZ ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR
4 DUK TEAM DUKLA PRAHA
5 SPA AC SPARTA PRAHA
6 TOP TOPFOREX - ATT INVESTMENTS PRO CYCLING TEAM
7 CKP CK PŘÍBRAM - FANY GASTRO
8 CTW HELLO CTW
9 MI1 MIX 1 - LAWI STARS XEELO
10 MI2 MIX 2 - ČB, AŠK MB, KCH, VYS
11 MI3 MIX 3 - SWEEP FACTORY SPORTRACES
12 MI5 MIX 5 - HAVÍŘOV FESO PETŘVALD
13 MI4 MIX 4 - UNLIMITED KM TRADING CZ
14 WMK WMKS OLSZTYN
0.09085s