Pořadí jezdců v první etapě

POŘ. ST.Č. Nár. Narozen UCI ID KATEG PŘÍJMENÍ JMÉNO KLUB ČAS ZTRÁTA
1 19 CZE 1992 10006629326   BOROŠ Michael ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR ČEZ 10:18,75 00:00,00
2 62 CZE 1995 10008988648   PIETRULA Nicolas TEAM DUKLA PRAHA DUK 10:19,91 00:01,16
3 48 CZE 2000 10023561886 * ROTTER Michal TJ FAVORIT BRNO FAV 10:22,44 00:03,69
4 37 NED 1999 10015791883 * DE LENG Mathijs VAN UITERT- DE JONGE RENNER DJR 10:24,95 00:06,20
5 63 CZE 2000 10023567344 * KAŠPAR Jan TEAM DUKLA PRAHA DUK 10:25,08 00:06,33
6 52 CZE 1993 10007181115   HAMPL Patr TJ FAVORIT BRNO FAV 10:30,41 00:11,66
7 64 CZE 1993 10007503437   KRAUS Jan TEAM DUKLA PRAHA DUK 10:33,79 00:15,04
8 66 CZE 1993 10007503336   RUGOVAC Denis TEAM DUKLA PRAHA DUK 10:37,25 00:18,50
9 51 CZE 1999 10016304872 * PROCHÁZKA Míchal TJ FAVORIT BRNO FAV 10:39,31 00:20,56
10 28 CZE 1984 10002832481   BOUBAL Martin HELLO CTW CTW 10:41,30 00:22,55
11 3 CZE 1996 10009338656   PETRUŠ Jiří TOPFOREX - ATT INVESTMENTS PRO CYCLING TOP 10:41,47 00:22,72
12 56 CZE 1996 10009220438   SCHURAN Michal AC SPARTA PRAHA SPA 10:42,14 00:23,39
13 53 CZE 2001 10047309409 * KŘENEK Adam TJ FAVORIT BRNO FAV 10:42,56 00:23,81
14 50 CZE 2000 10048006694 * KMÍNEK Vojtěch TJ FAVORIT BRNO FAV 10:44,52 00:25,77
15 42 NED 2002 10023295542 * ROELEN Jaap VAN UITERT- DE JONGE RENNER DJR 10:45,28 00:26,53
16 4 CZE 2001 10046331224 * JANOŠ Matyáš TOPFOREX - ATT INVESTMENTS PRO CYCLING TOP 10:46,36 00:27,61
17 55 CZE 1999 10059648516 * HABERMANN Richard AC SPARTA PRAHA SPA 10:47,98 00:29,23
18 57 CZE 1995 10009386449   RYBA Jan AC SPARTA PRAHA SPA 10:48,61 00:29,86
19 1 CZE 1999 10091211508 * BÁRTA Tomáš TOPFOREX - ATT INVESTMENTS PRO CYCLING TOP 10:50,02 00:31,27
20 38 NED 1999 10013342837 * HAEST Jasper VAN UITERT- DE JONGE RENNER DJR 10:52,37 00:33,62
21 65 CZE 2000 10047303244 * VONEŠ Jan TEAM DUKLA PRAHA DUK 10:52,84 00:34,09
22 17 CZE 2002 10097458611 * KONOPÁSEK Tomáš MIX 3 - SWEEP FACTORY SPORTRACES MI3 10:55,67 00:36,92
23 9 CZE 1996 10047218671   SVOBODA Jaromír MIX 4 - UNLIMITED KM TRADING CZ MI4 10:58,02 00:39,27
24 40 NED 2000 10022721929 * RASENBERG Martijn VAN UITERT- DE JONGE RENNER DJR 10:58,62 00:39,87
25 33 CZE 1996 10009892667   MODLITBA Vojtěch CK PŘÍBRAM - FANY GASTRO CKP 10:58,71 00:39,96
26 41 NED 2000 10022696566 * STAM Maikel VAN UITERT- DE JONGE RENNER DJR 10:59,04 00:40,29
27 22 CZE 1998 10014825523   BAKUS Tomáš ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR ČEZ 11:01,15 00:42,39
28 75 CZE 1994 10015224334   SCHÜHLER Tomáš MIX 1 - LAWI STARS XEELO MI1 11:02,44 00:43,69
29 25 CZE 1997 10009360076   MAYER Daniel MIX 2 - ČB, AŠK MB, KCH, VYS MI2 11:03,29 00:44,54
30 72 CZE 1989 10010012909   VOJTĚCH Jonáš MIX 1 - LAWI STARS XEELO MI1 11:05,11 00:46,36
31 49 CZE 2002 10047304456 * ČEKAL Josef TJ FAVORIT BRNO FAV 11:05,67 00:46,92
32 7 CZE 2001 10047373366 * VOLTR Martin TOPFOREX - ATT INVESTMENTS PRO CYCLING TOP 11:05,80 00:47,05
33 20 CZE 2000 10023479539 * DOLEŽAL Adam ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR ČEZ 11:06,50 00:47,75
34 2 CZE 1995 10009386550   FIALA Petr TOPFOREX - ATT INVESTMENTS PRO CYCLING TOP 11:07,29 00:48,54
35 34 CZE 1997 10052459907   PETR Ondřej CK PŘÍBRAM - FANY GASTRO CKP 11:07,47 00:48,72
36 32 CZE 1994 10008706742   KOPECKÝ Pavel MIX 2 - ČB, AŠK MB, KCH, VYS MI2 11:07,53 00:48,78
37 54 CZE 2002 10065321602 * KOPELENT David TJ FAVORIT BRNO FAV 11:08,56 00:49,81
38 59 CZE 1996 10015836242   BRŇÁK Jan AC SPARTA PRAHA SPA 11:13,72 00:54,97
39 77 CZE 1984 10002885631   KOLLERT Michal MIX 1 - LAWI STARS XEELO MI1 11:13,74 00:54,99
40 5 CZE 2001 10046067708 * GAJDULA Marek TOPFOREX - ATT INVESTMENTS PRO CYCLING TOP 11:16,82 00:58,07
41 39 NED 2002 10060650949 * DE BRUIN Tjalle VAN UITERT- DE JONGE RENNER DJR 11:18,00 00:59,25
42 68 POL 1999 10054668372 * NOCEŃ Adam WMKS OLSZTYN WMK 11:21,79 01:03,04
43 18 CZE 2000 10080286375 * KOLUMBER Kristian MIX 3 - SWEEP FACTORY SPORTRACES MI3 11:25,83 01:07,07
44 67 CZE 1991 10006422895   KELEMEN Pavel TEAM DUKLA PRAHA DUK 11:25,86 01:07,11
45 8 CZE 1994 10006903451   FILIP Jakub MIX 2 - ČB, AŠK MB, KCH, VYS MI2 11:28,20 01:09,45
46 14 CZE 1992 10047144105   THUMA Miroslav MIX 3 - SWEEP FACTORY SPORTRACES MI3 11:29,26 01:10,51
47 24 CZE 2000 10023478933 * ŘÍMAN Jakub MIX 2 - ČB, AŠK MB, KCH, VYS MI2 11:31,88 01:13,13
48 60 CZE 2001 10047403173 * HORÁK Dominik AC SPARTA PRAHA SPA 11:31,90 01:13,15
49 23 CZE 2001 10047449855 * HORULKO Vladislav MIX 2 - ČB, AŠK MB, KCH, VYS MI2 11:32,04 01:13,29
50 47 CZE 1975 10016050349   PYTEL Jaromír MIX 5 - HAVÍŘOV FESO PETŘVALD MI5 11:32,25 01:13,50
51 15 CZE 1980 10005713886   PÁVEK Ondřej MIX 3 - SWEEP FACTORY SPORTRACES MI3 11:34,23 01:15,48
52 46 CZE 1985 10012570574   SWACZYNA Petr MIX 5 - HAVÍŘOV FESO PETŘVALD MI5 11:36,14 01:17,39
53 36 CZE 1989 10115078861   PECH Jan CK PŘÍBRAM - FANY GASTRO CKP 11:37,54 01:18,79
54 70 POL 2001 10064688674 * BARTKOWSKI Kacper WMKS OLSZTYN WMK 11:38,04 01:19,29
55 58 CZE 1998 10047373871   KOHOUT Martin AC SPARTA PRAHA SPA 11:41,89 01:23,14
56 69 POL 2001 10053810631 * DĄBSKI Patryk WMKS OLSZTYN WMK 11:42,16 01:23,41
57 29 CZE 1983 10093333279   ZIKMUND Petr HELLO CTW CTW 11:43,64 01:24,89
58 31 CZE 1993 10014153593   KOBLIC Radek HELLO CTW CTW 11:47,02 01:28,27
59 74 CZE 1989 10008879928   MALÍK Michal MIX 1 - LAWI STARS XEELO MI1 11:48,89 01:30,14
60 44 CZE 1983 10047750757   ČER Tomáš MIX 5 - HAVÍŘOV FESO PETŘVALD MI5 11:49,56 01:30,81
61 27 CZE 1988 10093333380   HOLAN Petr HELLO CTW CTW 11:49,91 01:31,16
62 43 CZE 2002 10081178169 * HOZA Denis MIX 5 - HAVÍŘOV FESO PETŘVALD MI5 11:51,38 01:32,63
63 61 CZE 2002 10047398123 * VOLF Martin AC SPARTA PRAHA SPA 11:55,85 01:37,10
64 35 CZE 1999 10082338432 * VOCHOSKA Jan CK PŘÍBRAM - FANY GASTRO CKP 11:57,14 01:38,39
65 16 CZE 2002 10046341530 * MACÁN Karel MIX 3 - SWEEP FACTORY SPORTRACES MI3 11:57,38 01:38,63
66 76 CZE 1988 10005715607   DUDEK Tomáš MIX 1 - LAWI STARS XEELO MI1 11:59,90 01:41,15
67 26 CZE 1991 10013112663   NOVOTNÝ Oldřich HELLO CTW CTW 12:01,50 01:42,75
68 13 CZE 1999 10096231761 * TÓTH Matěj MIX 3 - SWEEP FACTORY SPORTRACES MI3 12:04,32 01:45,57
69 71 POL 1999 10053810732 * MAŃK Józef WMKS OLSZTYN WMK 12:04,75 01:46,00
70 6 CZE 2001 10047236758 * HETFLEIŠ Petr TOPFOREX - ATT INVESTMENTS PRO CYCLING TOP 12:05,16 01:46,41
71 10 CZE 2002 10106214576 * FANDERLIK David MIX 4 - UNLIMITED KM TRADING CZ MI4 12:06,86 01:48,11
72 45 POL 1990 10012535919   CZYZ Bartlomiej MIX 5 - HAVÍŘOV FESO PETŘVALD MI5 12:08,94 01:50,19
73 30 CZE 1994 10012849753   GRAMBLIČKA Matouš HELLO CTW CTW 12:13,38 01:54,63
74 11 CZE 1991 10112012954   PAVLÍK Petr MIX 4 - UNLIMITED KM TRADING CZ MI4 12:25,87 02:07,12
75 12 CZE 1983 10113731975   JADERNÝ Petr MIX 4 - UNLIMITED KM TRADING CZ MI4 12:37,68 02:18,93
76 21 CZE 1999 10010966943 * VANÍČEK Šimon ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR ČEZ 14:09,72 03:50,97

Nositelé trikotů pro druhou etapu

Žlutý trikot

19 - BOROŠ Michael

Zelený trikot

62 - PIETRULA Nicolas

Červené puntíky

37 - DE LENG Mathijs

Bílý trikot

48 - ROTTER Michal

Pořadí mechanických vozů pro druhou etapu

1 ČEZ ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR
2 DUK TEAM DUKLA PRAHA
3 FAV TJ FAVORIT BRNO
4 DJR VAN UITERT- DE JONGE RENNER
5 CTW HELLO CTW
6 TOP TOPFOREX - ATT INVESTMENTS PRO CYCLING TEAM
7 SPA AC SPARTA PRAHA
8 MI3 MIX 3 - SWEEP FACTORY SPORTRACES
9 MI4 MIX 4 - UNLIMITED KM TRADING CZ
10 CKP CK PŘÍBRAM - FANY GASTRO
11 MI1 MIX 1 - LAWI STARS XEELO
12 MI2 MIX 2 - ČB, AŠK MB, KCH, VYS
13 WMK WMKS OLSZTYN
14 MI5 MIX 5 - HAVÍŘOV FESO PETŘVALD
0.08093s