I. etapa - Chlum u Třeboně

Pořadí jezdců v první etapě

POŘ. ST.Č. Nár. UCI ID PŘÍJMENÍ A JMÉNO KLUB KATEG. ČAS ZTRÁTA BONIFIKACE
1 17 CZE 10008707449 STÖHR Jan AC SPARTA PRAHA ELITE 16:18,34    
2 62 CZE 10008129489 SEKANINA Adam TJ FAVORIT BRNO ELITE 16:26,15 0:00:08  
3 28 CZE 10009502748 *KOHOUT Michal TEAM DUKLA PRAHA U23 16:38,25 0:00:20  
4 29 CZE 10002832481 BOUBAL Martin CK PŘÍBRAM - FANY GASTRO ELITE 16:38,99 0:00:21  
5 42 CZE 10048005785 *KLABOUCH Petr TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM U23 16:39,89 0:00:22  
6 41 CZE 10008624694 *LEHKÝ Roman TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM U23 16:44,02 0:00:26  
7 64 CZE 10007181115 HAMPL Petr TJ FAVORIT BRNO ELITE 16:45,85 0:00:28  
8 43 CZE 10009488806 NEUMAN Dominik TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM ELITE 16:52,01 0:00:34  
9 68 GER 10010178213 *MAGDEBURG Tobias KED-STEVENS RADTEAM BERLIN U23 16:55,99 0:00:38  
10 58 10014973245 TIEFENGRABNER Mathias WOHNBEFINDEN GRAZ ARBÖ ELITE 16:56,23 0:00:38  
11 31 CZE 10047443690 *JAKOUBEK Tomáš CK PŘÍBRAM - FANY GASTRO U23 16:56,31 0:00:38  
12 27 CZE 10010747883 *ŠTIBINGR Matěj TEAM DUKLA PRAHA U23 17:01,80 0:00:43  
13 63 CZE 10007182832 ZECHMEISTER Tomáš TJ FAVORIT BRNO ELITE 17:04,74 0:00:46  
14 7 CZE 10059648516 *HABERMANN Richard TJ KOVO PRAHA U23 17:05,74 0:00:47  
15 56 AUT 10008820011 *RITZINGER Felix WOHNBEFINDEN GRAZ ARBÖ U23 17:07,00 0:00:49  
16 15 CZE 10015224334 SCHÜHLER Tomáš AC SPARTA PRAHA ELITE 17:08,23 0:00:50  
17 21 CZE 10014825523 *BAKUS Tomáš ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR U23 17:09,36 0:00:51  
18 45 CZE 10009745551 *BŘEZINA Jonáš TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM U23 17:14,93 0:00:57  
19 30 CZE 10002318684 HEBÍK Martin CK PŘÍBRAM - FANY GASTRO ELITE 17:14,98 0:00:57  
20 69 GER 10016130979 *GEBAUER Oskar KED-STEVENS RADTEAM BERLIN U23 17:16,18 0:00:58  
21 59 SRB 10015213725 *ILIC Ognjen WOHNBEFINDEN GRAZ ARBÖ U23 17:16,49 0:00:58  
22 52 10009026236 POLANSEK Eric ARBÖ BUNDESTEAM ELITE 17:18,86 0:01:01  
23 66 CZE 10016304872 *PROCHÁZKA Michal TJ FAVORIT BRNO U23 17:26,28 0:01:08  
24 32 CZE 10009503758 *GRUBER Pavel CK PŘÍBRAM - FANY GASTRO U23 17:28,18 0:01:10  
25 25 CZE 10015330731 *VAVREK Dušan TEAM DUKLA PRAHA U23 17:29,16 0:01:11  
26 61 10035061743 *STIGLHUBER Stephan WOHNBEFINDEN GRAZ ARBÖ U23 17:30,28 0:01:12  
27 35 CZE 10014511281 NEŽERKA Václav LAWI STARS GIANT - TJ AŠ ML. BOLESLAV ELITE 17:31,00 0:01:13  
28 67 GER 10015765514 *PAKALSKI Henrik KED-STEVENS RADTEAM BERLIN U23 17:32,32 0:01:14  
29 40 CZE 10009338656 *PETRUŠ Jiří TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM U23 17:33,33 0:01:15  
30 46 CZE 10047429950 *HRADECKÝ Jaroslav SPORTRACES-ISAAC TEAM U23 17:34,29 0:01:16  
31 14 CZE 10007650048 KALOJÍROS Tomáš AC SPARTA PRAHA ELITE 17:35,79 0:01:17  
32 3 CZE 10002885631 KOLLERT Michal HERE TO WIN TEAM ELITE 17:36,42 0:01:18  
33 38 CZE 10010946230 *JARÝ David LAWI STARS GIANT - TJ AŠ ML. BOLESLAV U23 17:36,63 0:01:18  
34 70 GER 10014386191 *AUGUSTIN Hannes KED-STEVENS RADTEAM BERLIN U23 17:37,78 0:01:19  
35 49 CZE 10047001635 PRŮCHA Bedřich SPORTRACES-ISAAC TEAM ELITE 17:41,72 0:01:23  
36 37 CZE 10008879928 MALÍK Michal LAWI STARS GIANT - TJ AŠ ML. BOLESLAV ELITE 17:44,16 0:01:26  
37 2 CZE 10047428031 *MACH Ondřej TEAM PUSKINAK.CZ U23 17:44,24 0:01:26  
38 54 10006532629 OCHSENHOFER Peter ARBÖ BUNDESTEAM ELITE 17:50,10 0:01:32  
39 22 CZE 10009544679 *SCHUBERT Štěpán ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR U23 17:52,60 0:01:34  
40 12 CZE 10008707550 STÖHR Pavel AC SPARTA PRAHA ELITE 17:54,37 0:01:36  
41 13 CZE 10009386550 FIALA Petr AC SPARTA PRAHA ELITE 17:55,17 0:01:37  
42 26 CZE 10010170129 *STRUPEK Matyáš TEAM DUKLA PRAHA U23 17:55,83 0:01:37  
43 65 CZE 10047345680 *CIHLÁŘ Adam TJ FAVORIT BRNO U23 17:59,34 0:01:41  
44 47 CZE 10047144105 THUMA Miroslav SPORTRACES-ISAAC TEAM ELITE 17:59,78 0:01:41  
45 19 CZE 10006456241 NESVADBA Jan ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR ELITE 18:03,00 0:01:45  
46 50 10006564153 GAUBITZER Michael ARBÖ BUNDESTEAM ELITE 18:04,55 0:01:46  
47 36 CZE 10010012909 VOJTĚCH Jonáš LAWI STARS GIANT - TJ AŠ ML. BOLESLAV ELITE 18:08,10 0:01:50  
48 33 CZE 10009892667 *MODLITBA Vojtěch CK PŘÍBRAM - FANY GASTRO U23 18:08,19 0:01:50  
49 71 GER 10015765312 *KULISCH Erik KED-STEVENS RADTEAM BERLIN U23 18:10,04 0:01:52  
50 18 CZE 10007176869 HUNAL Martin ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR ELITE 18:10,26 0:01:52  
51 48 CZE 10063702813 RESS Tomáš SPORTRACES-ISAAC TEAM ELITE 18:10,87 0:01:53  
52 60 10009783442 *TAFERNER Stefan WOHNBEFINDEN GRAZ ARBÖ U23 18:11,91 0:01:54  
53 23 CZE 10010966943 *VANÍČEK Šimon ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR U23 18:12,51 0:01:54  
54 8 CZE 10047373871 *KOHOUT Martin TJ KOVO PRAHA U23 18:13,80 0:01:55  
55 20 CZE 10010946331 *HONZÁK David ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR U23 18:16,28 0:01:58  
56 1 CZE 10082338432 *VOCHOSKA Jan RBB INVEST J. HRADEC U23 18:18,61 0:02:00  
57 51 10035063056 RUMPL Clemens ARBÖ BUNDESTEAM ELITE 18:19,08 0:02:01  
58 53 10009885694 HOPFGARTNER Paul ARBÖ BUNDESTEAM ELITE 18:22,81 0:02:04  
59 16 CZE 10002058000 KROTKÝ Rostislav AC SPARTA PRAHA ELITE 18:23,62 0:02:05  
60 55 10007566485 STOCKMEYER Fabian ARBÖ BUNDESTEAM ELITE 18:33,06 0:02:15  
61 34 CZE 10007767963 MALIK Róbert CK PŘÍBRAM - FANY GASTRO ELITE 18:35,08 0:02:17  
62 11 CZE 10016300529 *STYBOR Matěj TJ KOVO PRAHA U23 18:53,94 0:02:36  
63 9 CZE 10078164301 *SKOČÍK Ondřej TJ KOVO PRAHA U23 19:00,40 0:02:42  
64 24 CZE 10015426014 *ROZEHNAL Jan TEAM DUKLA PRAHA U23 19:03,57 0:02:45  
65 39 CZE 10009848110 GONDA Pavel LAWI STARS GIANT - TJ AŠ ML. BOLESLAV ELITE 19:06,00 0:02:48  
66 44 CZE 10010182556 *ČAPEK Tomáš TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM U23 19:10,54 0:02:52  
67 10 CZE 10015528670 *BUŠEK Matyáš TJ KOVO PRAHA U23 19:24,78 0:03:06  
68 57 SLO 10015333963 *SAGADIN Luka WOHNBEFINDEN GRAZ ARBÖ U23 26:52,81 0:10:34  

Nositelé trikotů pro druhou etapu

Žlutý trikot

17 - STÖHR Jan

Zelený trikot

62 - SEKANINA Adam

Červené puntíky

29 - BOUBAL Martin

Bílý trikot

28 - *KOHOUT Michal

Pořadí mechanických vozů pro druhou etapu

1 ACS AC SPARTA PRAHA
2 FAV TJ FAVORIT BRNO
3 DUK TEAM DUKLA PRAHA
4 CKP CK PŘÍBRAM - FANY GASTRO
5 LAP TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
6 KED KED-STEVENS RADTEAM BERLIN
7 WGA WOHNBEFINDEN GRAZ ARBÖ
8 KOV TJ KOVO PRAHA
9 ČEZ ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR
10 ARB ARBÖ BUNDESTEAM
11 LAW LAWI STARS GIANT - TJ AŠ ML. BOLESLAV
12 SRI SPORTRACES-ISAAC TEAM
13 MIX RBB INVEST, PUSKINAK.CZ, HERE TO WIN

Kompletní výsledky v první etapě

0.01709s