Pořadí jezdců ve třetí etapě

POŘ. ST.Č. Nár. Narozen UCI ID KATEG PŘÍJMENÍ JMÉNO KLUB DRUŽSTVO ČAS ZTRÁTA BONIFIKACE
1 57 CZE 1995 10009386449   RYBA Jan AC SPARTA PRAHA SPA 3:58:36 00:00,00 0:00:17
2 3 CZE 1996 10009338656   PETRUŠ Jiří TOPFOREX - ATT INVESTMENTS PRO CYCLING TOP 3:58:36 00:00,00 0:00:07
3 20 CZE 2000 10023479539 * DOLEŽAL Adam ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR ČEZ 3:58:36 00:00,00 0:00:04
4 53 CZE 2001 10047309409 * KŘENEK Adam TJ FAVORIT BRNO FAV 3:59:01 00:25,00 0:00:00
5 37 NED 1999 10015791883 * DE LENG Mathijs VAN UITERT- DE JONGE RENNER DJR 3:59:01 00:25,00 0:00:03
6 59 CZE 1996 10015836242   BRŇÁK Jan AC SPARTA PRAHA SPA 4:01:01 02:25,00 0:00:00
7 40 NED 2000 10022721929 * RASENBERG Martijn VAN UITERT- DE JONGE RENNER DJR 4:01:01 02:25,00 0:00:03
8 38 NED 1999 10013342837 * HAEST Jasper VAN UITERT- DE JONGE RENNER DJR 4:01:46 03:10,00 0:00:00
9 1 CZE 1999 10091211508 * BÁRTA Tomáš TOPFOREX - ATT INVESTMENTS PRO CYCLING TOP 4:01:50 03:14,00 0:00:00
10 56 CZE 1996 10009220438   SCHURAN Michal AC SPARTA PRAHA SPA 4:04:04 05:28,00 0:00:00
11 55 CZE 1999 10059648516 * HABERMANN Richard AC SPARTA PRAHA SPA 4:04:04 05:28,00 0:00:00
12 2 CZE 1995 10009386550   FIALA Petr TOPFOREX - ATT INVESTMENTS PRO CYCLING TOP 4:04:04 05:28,00 0:00:00
13 19 CZE 1992 10006629326   BOROŠ Michael ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR ČEZ 4:04:04 05:28,00 0:00:00
14 62 CZE 1995 10008988648   PIETRULA Nicolas TEAM DUKLA PRAHA DUK 4:04:04 05:28,00 0:00:00
15 24 CZE 2000 10023478933 * ŘÍMAN Jakub MIX 2 - ČB, AŠK MB, KCH, VYS MI2 4:04:04 05:28,00 0:00:00
16 28 CZE 1984 10002832481   BOUBAL Martin HELLO CTW CTW 4:04:04 05:28,00 0:00:00
17 52 CZE 1993 10007181115   HAMPL Patr TJ FAVORIT BRNO FAV 4:04:04 05:28,00 0:00:00
18 75 CZE 1994 10015224334   SCHÜHLER Tomáš MIX 1 - LAWI STARS XEELO MI1 4:04:04 05:28,00 0:00:00
19 21 CZE 1999 10010966943 * VANÍČEK Šimon ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR ČEZ 4:04:04 05:28,00 0:00:00
20 58 CZE 1998 10047373871   KOHOUT Martin AC SPARTA PRAHA SPA 4:04:04 05:28,00 0:00:00
21 22 CZE 1998 10014825523   BAKUS Tomáš ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR ČEZ 4:04:04 05:28,00 0:00:00
22 23 CZE 2001 10047449855 * HORULKO Vladislav MIX 2 - ČB, AŠK MB, KCH, VYS MI2 4:04:04 05:28,00 0:00:00
23 5 CZE 2001 10046067708 * GAJDULA Marek TOPFOREX - ATT INVESTMENTS PRO CYCLING TOP 4:04:04 05:28,00 0:00:00
24 33 CZE 1996 10009892667   MODLITBA Vojtěch CK PŘÍBRAM - FANY GASTRO CKP 4:04:04 05:28,00 0:00:00
25 16 CZE 2002 10046341530 * MACÁN Karel MIX 3 - SWEEP FACTORY SPORTRACES MI3 4:04:04 05:28,00 0:00:00
26 6 CZE 2001 10047236758 * HETFLEIŠ Petr TOPFOREX - ATT INVESTMENTS PRO CYCLING TOP 4:04:04 05:28,00 0:00:00
27 32 CZE 1994 10008706742   KOPECKÝ Pavel MIX 2 - ČB, AŠK MB, KCH, VYS MI2 4:04:04 05:28,00 0:00:00
28 18 CZE 2000 10080286375 * KOLUMBER Kristian MIX 3 - SWEEP FACTORY SPORTRACES MI3 4:04:04 05:28,00 0:00:00
29 41 NED 2000 10022696566 * STAM Maikel VAN UITERT- DE JONGE RENNER DJR 4:04:04 05:28,00 0:00:00
30 46 CZE 1985 10012570574   SWACZYNA Petr MIX 5 - HAVÍŘOV FESO PETŘVALD MI5 4:04:04 05:28,00 0:00:00
31 7 CZE 2001 10047373366 * VOLTR Martin TOPFOREX - ATT INVESTMENTS PRO CYCLING TOP 4:04:04 05:28,00 0:00:00
32 42 NED 2002 10023295542 * ROELEN Jaap VAN UITERT- DE JONGE RENNER DJR 4:05:02 06:26,00 0:00:01
33 51 CZE 1999 10016304872 * PROCHÁZKA Míchal TJ FAVORIT BRNO FAV 4:05:13 06:37,00 0:00:00
34 77 CZE 1984 10002885631   KOLLERT Michal MIX 1 - LAWI STARS XEELO MI1 4:04:04 05:28,00 0:00:00
35 48 CZE 2000 10023561886 * ROTTER Michal TJ FAVORIT BRNO FAV 4:12:30 13:54,00 0:00:00
36 60 CZE 2001 10047403173 * HORÁK Dominik AC SPARTA PRAHA SPA 4:16:23 17:47,00 0:00:00
37 69 POL 2001 10053810631 * DĄBSKI Patryk WMKS OLSZTYN WMK 4:16:23 17:47,00 0:00:00
38 8 CZE 1994 10006903451   FILIP Jakub MIX 2 - ČB, AŠK MB, KCH, VYS MI2 4:16:23 17:47,00 0:00:00
39 34 CZE 1997 10052459907   PETR Ondřej CK PŘÍBRAM - FANY GASTRO CKP 4:16:23 17:47,00 0:00:00
40 68 POL 1999 10054668372 * NOCEŃ Adam WMKS OLSZTYN WMK 4:16:23 17:47,00 0:00:00
41 50 CZE 2000 10048006694 * KMÍNEK Vojtěch TJ FAVORIT BRNO FAV 4:26:25 27:49,00 0:00:00
42 54 CZE 2002 10065321602 * KOPELENT David TJ FAVORIT BRNO FAV 4:26:25 27:49,00 0:00:00
  4 CZE 2001 10046331224 * JANOŠ Matyáš TOPFOREX - ATT INVESTMENTS PRO CYCLING TOP DNF 0:00:00
  9 CZE 1996 10047218671   SVOBODA Jaromír MIX 4 - UNLIMITED KM TRADING CZ MI4 DNF 0:00:00
  10 CZE 2002 10106214576 * FANDERLIK David MIX 4 - UNLIMITED KM TRADING CZ MI4 DNF 0:00:00
  11 CZE 1991 10112012954   PAVLÍK Petr MIX 4 - UNLIMITED KM TRADING CZ MI4 DNF 0:00:00
  12 CZE 1983 10113731975   JADERNÝ Petr MIX 4 - UNLIMITED KM TRADING CZ MI4 DNF 0:00:00
  13 CZE 1999 10096231761 * TÓTH Matěj MIX 3 - SWEEP FACTORY SPORTRACES MI3 DNF 0:00:00
  14 CZE 1992 10047144105   THUMA Miroslav MIX 3 - SWEEP FACTORY SPORTRACES MI3 DNF 0:00:00
  15 CZE 1980 10005713886   PÁVEK Ondřej MIX 3 - SWEEP FACTORY SPORTRACES MI3 DNF 0:00:00
  17 CZE 2002 10097458611 * KONOPÁSEK Tomáš MIX 3 - SWEEP FACTORY SPORTRACES MI3 DNF 0:00:00
  25 CZE 1997 10009360076   MAYER Daniel MIX 2 - ČB, AŠK MB, KCH, VYS MI2 DNF 0:00:00
  27 CZE 1988 10093333380   HOLAN Petr HELLO CTW CTW DNF 0:00:00
  29 CZE 1983 10093333279   ZIKMUND Petr HELLO CTW CTW DNF 0:00:00
  36 CZE 1989 10115078861   PECH Jan CK PŘÍBRAM - FANY GASTRO CKP DNF 0:00:00
  39 NED 2002 10060650949 * DE BRUIN Tjalle VAN UITERT- DE JONGE RENNER DJR DNF 0:00:00
  43 CZE 2002 10081178169 * HOZA Denis MIX 5 - HAVÍŘOV FESO PETŘVALD MI5 DNF 0:00:00
  44 CZE 1983 10047750757   ČER Tomáš MIX 5 - HAVÍŘOV FESO PETŘVALD MI5 DNF 0:00:00
  45 POL 1990 10012535919   CZYZ Bartlomiej MIX 5 - HAVÍŘOV FESO PETŘVALD MI5 DNF 0:00:00
  47 CZE 1975 10016050349   PYTEL Jaromír MIX 5 - HAVÍŘOV FESO PETŘVALD MI5 DNF 0:00:00
  61 CZE 2002 10047398123 * VOLF Martin AC SPARTA PRAHA SPA DNF 0:00:00
  63 CZE 2000 10023567344 * KAŠPAR Jan TEAM DUKLA PRAHA DUK DNF 0:00:00
  64 CZE 1993 10007503437   KRAUS Jan TEAM DUKLA PRAHA DUK DNF 0:00:00
  65 CZE 2000 10047303244 * VONEŠ Jan TEAM DUKLA PRAHA DUK DNF 0:00:00
  66 CZE 1993 10007503336   RUGOVAC Denis TEAM DUKLA PRAHA DUK DNF 0:00:03
  67 CZE 1991 10006422895   KELEMEN Pavel TEAM DUKLA PRAHA DUK DNF 0:00:00
  70 POL 2001 10064688674 * BARTKOWSKI Kacper WMKS OLSZTYN WMK DNF 0:00:00
  71 POL 1999 10053810732 * MAŃK Józef WMKS OLSZTYN WMK DNF 0:00:00
  74 CZE 1989 10008879928   MALÍK Michal MIX 1 - LAWI STARS XEELO MI1 DNF 0:00:00
  76 CZE 1988 10005715607   DUDEK Tomáš MIX 1 - LAWI STARS XEELO MI1 DNF 0:00:00
  26 CZE 1991 10013112663   NOVOTNÝ Oldřich HELLO CTW CTW DNS 0:00:00
  30 CZE 1994 10012849753   GRAMBLIČKA Matouš HELLO CTW CTW DNS 0:00:00
  31 CZE 1993 10014153593   KOBLIC Radek HELLO CTW CTW DNS 0:00:00
  35 CZE 1999 10082338432 * VOCHOSKA Jan CK PŘÍBRAM - FANY GASTRO CKP DNS 0:00:00
  49 CZE 2002 10047304456 * ČEKAL Josef TJ FAVORIT BRNO FAV DNS 0:00:00
  72 CZE 1989 10010012909   VOJTĚCH Jonáš MIX 1 - LAWI STARS XEELO MI1 DNS 0:00:00

Celkové pořadí v cíli závodu

POŘ. ST.Č. Nár. Narozen UCI ID KATEG PŘÍJMENÍ JMÉNO KLUB DRUŽSTVO ČAS ZTRÁTA
1 57 CZE 1995 10009386449   RYBA Jan AC SPARTA PRAHA SPA 7:56:19 0:00:00
2 3 CZE 1996 10009338656   PETRUŠ Jiří TOPFOREX - ATT INVESTMENTS PRO CYCLING TOP 7:56:49 0:00:30
3 37 NED 1999 10015791883 * DE LENG Mathijs VAN UITERT- DE JONGE RENNER DJR 7:57:00 0:00:41
4 20 CZE 2000 10023479539 * DOLEŽAL Adam ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR ČEZ 7:57:19 0:01:00
5 53 CZE 2001 10047309409 * KŘENEK Adam TJ FAVORIT BRNO FAV 7:57:24 0:01:05
6 40 NED 2000 10022721929 * RASENBERG Martijn VAN UITERT- DE JONGE RENNER DJR 7:59:37 0:03:18
7 59 CZE 1996 10015836242   BRŇÁK Jan AC SPARTA PRAHA SPA 7:59:55 0:03:36
8 38 NED 1999 10013342837 * HAEST Jasper VAN UITERT- DE JONGE RENNER DJR 8:00:19 0:04:00
9 1 CZE 1999 10091211508 * BÁRTA Tomáš TOPFOREX - ATT INVESTMENTS PRO CYCLING TOP 8:00:20 0:04:01
10 52 CZE 1993 10007181115   HAMPL Patr TJ FAVORIT BRNO FAV 8:01:50 0:05:31
11 19 CZE 1992 10006629326   BOROŠ Michael ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR ČEZ 8:02:02 0:05:43
12 62 CZE 1995 10008988648   PIETRULA Nicolas TEAM DUKLA PRAHA DUK 8:02:04 0:05:45
13 2 CZE 1995 10009386550   FIALA Petr TOPFOREX - ATT INVESTMENTS PRO CYCLING TOP 8:02:15 0:05:56
14 33 CZE 1996 10009892667   MODLITBA Vojtěch CK PŘÍBRAM - FANY GASTRO CKP 8:02:17 0:05:58
15 28 CZE 1984 10002832481   BOUBAL Martin HELLO CTW CTW 8:02:26 0:06:07
16 56 CZE 1996 10009220438   SCHURAN Michal AC SPARTA PRAHA SPA 8:02:27 0:06:08
17 55 CZE 1999 10059648516 * HABERMANN Richard AC SPARTA PRAHA SPA 8:02:32 0:06:13
18 75 CZE 1994 10015224334   SCHÜHLER Tomáš MIX 1 - LAWI STARS XEELO MI1 8:02:44 0:06:25
19 41 NED 2000 10022696566 * STAM Maikel VAN UITERT- DE JONGE RENNER DJR 8:02:44 0:06:25
20 22 CZE 1998 10014825523   BAKUS Tomáš ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR ČEZ 8:02:46 0:06:27
21 32 CZE 1994 10008706742   KOPECKÝ Pavel MIX 2 - ČB, AŠK MB, KCH, VYS MI2 8:02:52 0:06:33
22 42 NED 2002 10023295542 * ROELEN Jaap VAN UITERT- DE JONGE RENNER DJR 8:02:53 0:06:34
23 77 CZE 1984 10002885631   KOLLERT Michal MIX 1 - LAWI STARS XEELO MI1 8:02:58 0:06:39
24 5 CZE 2001 10046067708 * GAJDULA Marek TOPFOREX - ATT INVESTMENTS PRO CYCLING TOP 8:03:01 0:06:42
25 18 CZE 2000 10080286375 * KOLUMBER Kristian MIX 3 - SWEEP FACTORY SPORTRACES MI3 8:03:10 0:06:51
26 23 CZE 2001 10047449855 * HORULKO Vladislav MIX 2 - ČB, AŠK MB, KCH, VYS MI2 8:03:17 0:06:58
27 46 CZE 1985 10012570574   SWACZYNA Petr MIX 5 - HAVÍŘOV FESO PETŘVALD MI5 8:03:21 0:07:02
28 58 CZE 1998 10047373871   KOHOUT Martin AC SPARTA PRAHA SPA 8:03:26 0:07:07
29 51 CZE 1999 10016304872 * PROCHÁZKA Míchal TJ FAVORIT BRNO FAV 8:03:33 0:07:14
30 6 CZE 2001 10047236758 * HETFLEIŠ Petr TOPFOREX - ATT INVESTMENTS PRO CYCLING TOP 8:03:50 0:07:31
31 21 CZE 1999 10010966943 * VANÍČEK Šimon ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR ČEZ 8:05:54 0:09:35
32 48 CZE 2000 10023561886 * ROTTER Michal TJ FAVORIT BRNO FAV 8:10:33 0:14:14
33 7 CZE 2001 10047373366 * VOLTR Martin TOPFOREX - ATT INVESTMENTS PRO CYCLING TOP 8:12:23 0:16:04
34 24 CZE 2000 10023478933 * ŘÍMAN Jakub MIX 2 - ČB, AŠK MB, KCH, VYS MI2 8:12:49 0:16:30
35 34 CZE 1997 10052459907   PETR Ondřej CK PŘÍBRAM - FANY GASTRO CKP 8:15:11 0:18:52
36 8 CZE 1994 10006903451   FILIP Jakub MIX 2 - ČB, AŠK MB, KCH, VYS MI2 8:15:32 0:19:13
37 50 CZE 2000 10048006694 * KMÍNEK Vojtěch TJ FAVORIT BRNO FAV 8:24:50 0:28:31
38 54 CZE 2002 10065321602 * KOPELENT David TJ FAVORIT BRNO FAV 8:29:53 0:33:34
39 16 CZE 2002 10046341530 * MACÁN Karel MIX 3 - SWEEP FACTORY SPORTRACES MI3 8:34:48 0:38:29
40 60 CZE 2001 10047403173 * HORÁK Dominik AC SPARTA PRAHA SPA 8:36:25 0:40:06
41 68 POL 1999 10054668372 * NOCEŃ Adam WMKS OLSZTYN WMK 8:46:31 0:50:12
42 69 POL 2001 10053810631 * DĄBSKI Patryk WMKS OLSZTYN WMK 8:46:52 0:50:33
  66 CZE 1993 10007503336   RUGOVAC Denis TEAM DUKLA PRAHA DUK DNF
  63 CZE 2000 10023567344 * KAŠPAR Jan TEAM DUKLA PRAHA DUK DNF
  65 CZE 2000 10047303244 * VONEŠ Jan TEAM DUKLA PRAHA DUK DNF
  64 CZE 1993 10007503437   KRAUS Jan TEAM DUKLA PRAHA DUK DNF
  67 CZE 1991 10006422895   KELEMEN Pavel TEAM DUKLA PRAHA DUK DNF
  17 CZE 2002 10097458611 * KONOPÁSEK Tomáš MIX 3 - SWEEP FACTORY SPORTRACES MI3 DNF
  4 CZE 2001 10046331224 * JANOŠ Matyáš TOPFOREX - ATT INVESTMENTS PRO CYCLING TOP DNF
  25 CZE 1997 10009360076   MAYER Daniel MIX 2 - ČB, AŠK MB, KCH, VYS MI2 DNF
  72 CZE 1989 10010012909   VOJTĚCH Jonáš MIX 1 - LAWI STARS XEELO MI1 DNF
  43 CZE 2002 10081178169 * HOZA Denis MIX 5 - HAVÍŘOV FESO PETŘVALD MI5 DNF
  29 CZE 1983 10093333279   ZIKMUND Petr HELLO CTW CTW DNF
  15 CZE 1980 10005713886   PÁVEK Ondřej MIX 3 - SWEEP FACTORY SPORTRACES MI3 DNF
  61 CZE 2002 10047398123 * VOLF Martin AC SPARTA PRAHA SPA DNF
  31 CZE 1993 10014153593   KOBLIC Radek HELLO CTW CTW DNF
  76 CZE 1988 10005715607   DUDEK Tomáš MIX 1 - LAWI STARS XEELO MI1 DNF
  9 CZE 1996 10047218671   SVOBODA Jaromír MIX 4 - UNLIMITED KM TRADING CZ MI4 DNF
  49 CZE 2002 10047304456 * ČEKAL Josef TJ FAVORIT BRNO FAV DNF
  39 NED 2002 10060650949 * DE BRUIN Tjalle VAN UITERT- DE JONGE RENNER DJR DNF
  14 CZE 1992 10047144105   THUMA Miroslav MIX 3 - SWEEP FACTORY SPORTRACES MI3 DNF
  47 CZE 1975 10016050349   PYTEL Jaromír MIX 5 - HAVÍŘOV FESO PETŘVALD MI5 DNF
  36 CZE 1989 10115078861   PECH Jan CK PŘÍBRAM - FANY GASTRO CKP DNF
  70 POL 2001 10064688674 * BARTKOWSKI Kacper WMKS OLSZTYN WMK DNF
  74 CZE 1989 10008879928   MALÍK Michal MIX 1 - LAWI STARS XEELO MI1 DNF
  44 CZE 1983 10047750757   ČER Tomáš MIX 5 - HAVÍŘOV FESO PETŘVALD MI5 DNF
  27 CZE 1988 10093333380   HOLAN Petr HELLO CTW CTW DNF
  35 CZE 1999 10082338432 * VOCHOSKA Jan CK PŘÍBRAM - FANY GASTRO CKP DNF
  26 CZE 1991 10013112663   NOVOTNÝ Oldřich HELLO CTW CTW DNF
  13 CZE 1999 10096231761 * TÓTH Matěj MIX 3 - SWEEP FACTORY SPORTRACES MI3 DNF
  71 POL 1999 10053810732 * MAŃK Józef WMKS OLSZTYN WMK DNF
  10 CZE 2002 10106214576 * FANDERLIK David MIX 4 - UNLIMITED KM TRADING CZ MI4 DNF
  45 POL 1990 10012535919   CZYZ Bartlomiej MIX 5 - HAVÍŘOV FESO PETŘVALD MI5 DNF
  30 CZE 1994 10012849753   GRAMBLIČKA Matouš HELLO CTW CTW DNF
  11 CZE 1991 10112012954   PAVLÍK Petr MIX 4 - UNLIMITED KM TRADING CZ MI4 DNF
  12 CZE 1983 10113731975   JADERNÝ Petr MIX 4 - UNLIMITED KM TRADING CZ MI4 DNF
 

Držitelé trikotů celkově

Žlutý trikot

57 - RYBA Jan

Zelený trikot

57 - RYBA Jan

Červené puntíky

41 - STAM Maikel

Bílý trikot

37 - DE LENG Mathijs

0.07353s