III. etapa - Český Rudolec

Pořadí jezdců ve třetí etapě

POŘ. ST.Č. Nár. UCI ID PŘÍJMENÍ A JMÉNO KLUB KATEG. ČAS ZTRÁTA Bonifikace
1 19 CZE 10006456241 NESVADBA Jan ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR ELITE 4:00:23 0:00:00 0:00:10
2 29 CZE 10002832481 BOUBAL Martin CK PŘÍBRAM - FANY GASTRO ELITE 4:00:23 0:00:00 0:00:09
3 57 SLO 10015333963 *SAGADIN Luka WOHNBEFINDEN GRAZ ARBÖ U23 4:00:23 0:00:00 0:00:04
4 64 CZE 10007181115 HAMPL Petr TJ FAVORIT BRNO ELITE 4:00:23 0:00:00 0:00:00
5 43 CZE 10009488806 NEUMAN Dominik TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM ELITE 4:00:23 0:00:00 0:00:00
6 67 GER 10015765514 *PAKALSKI Henrik KED-STEVENS RADTEAM BERLIN U23 4:00:23 0:00:00 0:00:00
7 17 CZE 10008707449 STÖHR Jan AC SPARTA PRAHA ELITE 4:00:23 0:00:00 0:00:00
8 13 CZE 10009386550 FIALA Petr AC SPARTA PRAHA ELITE 4:00:23 0:00:00 0:00:00
9 14 CZE 10007650048 KALOJÍROS Tomáš AC SPARTA PRAHA ELITE 4:00:23 0:00:00 0:00:03
10 56 AUT 10008820011 *RITZINGER Felix WOHNBEFINDEN GRAZ ARBÖ U23 4:00:23 0:00:00 0:00:04
11 62 CZE 10008129489 SEKANINA Adam TJ FAVORIT BRNO ELITE 4:00:23 0:00:00 0:00:00
12 37 CZE 10008879928 MALÍK Michal LAWI STARS GIANT - TJ AŠ ML. BOLESLAV ELITE 4:00:23 0:00:00 0:00:00
13 36 CZE 10010012909 VOJTĚCH Jonáš LAWI STARS GIANT - TJ AŠ ML. BOLESLAV ELITE 4:00:23 0:00:00 0:00:00
14 3 CZE 10002885631 KOLLERT Michal HERE TO WIN TEAM ELITE 4:00:23 0:00:00 0:00:00
15 7 CZE 10059648516 *HABERMANN Richard TJ KOVO PRAHA U23 4:00:23 0:00:00 0:00:00
16 28 CZE 10009502748 *KOHOUT Michal TEAM DUKLA PRAHA U23 4:00:23 0:00:00 0:00:01
17 35 CZE 10014511281 NEŽERKA Václav LAWI STARS GIANT - TJ AŠ ML. BOLESLAV ELITE 4:00:23 0:00:00 0:00:00
18 41 CZE 10008624694 *LEHKÝ Roman TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM U23 4:00:23 0:00:00 0:00:02
19 42 CZE 10048005785 *KLABOUCH Petr TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM U23 4:00:23 0:00:00 0:00:00
20 50 AUT 10006564153 GAUBITZER Michael ARBÖ BUNDESTEAM ELITE 4:00:23 0:00:00 0:00:00
21 27 CZE 10010747883 *ŠTIBINGR Matěj TEAM DUKLA PRAHA U23 4:00:23 0:00:00 0:00:00
22 38 CZE 10010946230 *JARÝ David LAWI STARS GIANT - TJ AŠ ML. BOLESLAV U23 4:00:23 0:00:00 0:00:03
23 18 CZE 10007176869 HUNAL Martin ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR ELITE 4:00:30 0:00:07 0:00:00
24 15 CZE 10015224334 SCHÜHLER Tomáš AC SPARTA PRAHA ELITE 4:00:35 0:00:12 0:00:00
25 40 CZE 10009338656 *PETRUŠ Jiří TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM U23 4:00:56 0:00:33 0:00:00
26 52 AUT 10009026236 POLANSEK Eric ARBÖ BUNDESTEAM ELITE 4:02:20 0:01:57 0:00:00
27 8 CZE 10047373871 *KOHOUT Martin TJ KOVO PRAHA U23 4:02:24 0:02:01 0:00:00
28 54 AUT 10006532629 OCHSENHOFER Peter ARBÖ BUNDESTEAM ELITE 4:02:24 0:02:01 0:00:00
29 51 AUT 10035063056 RUMPL Clemens ARBÖ BUNDESTEAM ELITE 4:02:24 0:02:01 0:00:00
30 53 AUT 10009885694 HOPFGARTNER Paul ARBÖ BUNDESTEAM ELITE 4:02:26 0:02:03 0:00:00
31 34 CZE 10007767963 MALIK Róbert CK PŘÍBRAM - FANY GASTRO ELITE 4:02:26 0:02:03 0:00:00
32 66 CZE 10016304872 *PROCHÁZKA Michal TJ FAVORIT BRNO U23 4:02:26 0:02:03 0:00:00
33 32 CZE 10009503758 *GRUBER Pavel CK PŘÍBRAM - FANY GASTRO U23 4:02:26 0:02:03 0:00:02
34 23 CZE 10010966943 *VANÍČEK Šimon ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR U23 4:05:08 0:04:45 0:00:00
35 59 SRB 10015213725 *ILIC Ognjen WOHNBEFINDEN GRAZ ARBÖ U23 4:05:08 0:04:45 0:00:00
36 68 GER 10010178213 *MAGDEBURG Tobias KED-STEVENS RADTEAM BERLIN U23 4:05:08 0:04:45 0:00:00
37 46 CZE 10047429950 *HRADECKÝ Jaroslav SPORTRACES-ISAAC TEAM U23 4:07:19 0:06:56 0:00:00
38 21 CZE 10014825523 *BAKUS Tomáš ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR U23 4:07:19 0:06:56 0:00:00
39 2 CZE 10047428031 *MACH Ondřej TEAM PUSKINAK.CZ U23 4:07:19 0:06:56 0:00:00
40 69 GER 10016130979 *GEBAUER Oskar KED-STEVENS RADTEAM BERLIN U23 4:07:19 0:06:56 0:00:00
41 16 CZE 10002058000 KROTKÝ Rostislav AC SPARTA PRAHA ELITE 4:07:19 0:06:56 0:00:00
42 39 CZE 10009848110 GONDA Pavel LAWI STARS GIANT - TJ AŠ ML. BOLESLAV ELITE 4:07:22 0:06:59 0:00:00
43 12 CZE 10008707550 STÖHR Pavel AC SPARTA PRAHA ELITE 4:07:22 0:06:59 0:00:00
44 30 CZE 10002318684 HEBÍK Martin CK PŘÍBRAM - FANY GASTRO ELITE 4:07:22 0:06:59 0:00:00
45 33 CZE 10009892667 *MODLITBA Vojtěch CK PŘÍBRAM - FANY GASTRO U23 4:07:22 0:06:59 0:00:00
46 31 CZE 10047443690 *JAKOUBEK Tomáš CK PŘÍBRAM - FANY GASTRO U23 4:09:19 0:08:56 0:00:00
47 25 CZE 10015330731 *VAVREK Dušan TEAM DUKLA PRAHA U23 4:09:19 0:08:56 0:00:00
48 45 CZE 10009745551 *BŘEZINA Jonáš TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM U23 4:09:38 0:09:15 0:00:00
  70 GER 10014386191 *AUGUSTIN Hannes KED-STEVENS RADTEAM BERLIN U23 DNF 0:00:00
  63 CZE 10007182832 ZECHMEISTER Tomáš TJ FAVORIT BRNO ELITE DNF 0:00:00
  22 CZE 10009544679 *SCHUBERT Štěpán ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR U23 DNF 0:00:00
  55 AUT 10007566485 STOCKMEYER Fabian ARBÖ BUNDESTEAM ELITE DNF 0:00:00
  71 GER 10015765312 *KULISCH Erik KED-STEVENS RADTEAM BERLIN U23 DNF 0:00:00
  24 CZE 10015426014 *ROZEHNAL Jan TEAM DUKLA PRAHA U23 DNF 0:00:00
  58 AUT 10014973245 TIEFENGRABNER Mathias WOHNBEFINDEN GRAZ ARBÖ ELITE DNF 0:00:00
  26 CZE 10010170129 *STRUPEK Matyáš TEAM DUKLA PRAHA U23 DNF 0:00:00
  20 CZE 10010946331 *HONZÁK David ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR U23 DNF 0:00:00
  65 CZE 10047345680 *CIHLÁŘ Adam TJ FAVORIT BRNO U23 DNF 0:00:00
  11 CZE 10016300529 *STYBOR Matěj TJ KOVO PRAHA U23 DNF 0:00:00
  60 AUT 10009783442 *TAFERNER Stefan WOHNBEFINDEN GRAZ ARBÖ U23 DNF 0:00:00

Finální pořadí jezdců

POŘ. ST.Č. Nár. UCI ID PŘÍJMENÍ A JMÉNO KLUB KATEG. ČAS ZTRÁTA
1 17 CZE 10008707449 STÖHR Jan AC SPARTA PRAHA ELITE 8:09:04 0:00:00
2 29 CZE 10002832481 BOUBAL Martin CK PŘÍBRAM - FANY GASTRO ELITE 8:09:09 0:00:05
3 62 CZE 10008129489 SEKANINA Adam TJ FAVORIT BRNO ELITE 8:09:12 0:00:08
4 28 CZE 10009502748 *KOHOUT Michal TEAM DUKLA PRAHA U23 8:09:22 0:00:18
5 56 AUT 10008820011 *RITZINGER Felix WOHNBEFINDEN GRAZ ARBÖ U23 8:09:23 0:00:19
6 64 CZE 10007181115 HAMPL Petr TJ FAVORIT BRNO ELITE 8:09:25 0:00:21
7 42 CZE 10048005785 *KLABOUCH Petr TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM U23 8:09:25 0:00:21
8 41 CZE 10008624694 *LEHKÝ Roman TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM U23 8:09:28 0:00:24
9 43 CZE 10009488806 NEUMAN Dominik TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM ELITE 8:09:38 0:00:34
10 27 CZE 10010747883 *ŠTIBINGR Matěj TEAM DUKLA PRAHA U23 8:09:47 0:00:43
11 7 CZE 10059648516 *HABERMANN Richard TJ KOVO PRAHA U23 8:09:51 0:00:47
12 15 CZE 10015224334 SCHÜHLER Tomáš AC SPARTA PRAHA ELITE 8:10:06 0:01:02
13 67 GER 10015765514 *PAKALSKI Henrik KED-STEVENS RADTEAM BERLIN U23 8:10:15 0:01:11
14 35 CZE 10014511281 NEŽERKA Václav LAWI STARS GIANT - TJ AŠ ML. BOLESLAV ELITE 8:10:17 0:01:13
15 14 CZE 10007650048 KALOJÍROS Tomáš AC SPARTA PRAHA ELITE 8:10:18 0:01:14
16 3 CZE 10002885631 KOLLERT Michal HERE TO WIN TEAM ELITE 8:10:22 0:01:18
17 37 CZE 10008879928 MALÍK Michal LAWI STARS GIANT - TJ AŠ ML. BOLESLAV ELITE 8:10:30 0:01:26
18 19 CZE 10006456241 NESVADBA Jan ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR ELITE 8:10:37 0:01:33
19 13 CZE 10009386550 FIALA Petr AC SPARTA PRAHA ELITE 8:10:41 0:01:37
20 40 CZE 10009338656 *PETRUŠ Jiří TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM U23 8:10:52 0:01:48
21 36 CZE 10010012909 VOJTĚCH Jonáš LAWI STARS GIANT - TJ AŠ ML. BOLESLAV ELITE 8:10:54 0:01:50
22 38 CZE 10010946230 *JARÝ David LAWI STARS GIANT - TJ AŠ ML. BOLESLAV U23 8:11:01 0:01:57
23 18 CZE 10007176869 HUNAL Martin ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR ELITE 8:11:03 0:01:59
24 50 AUT 10006564153 GAUBITZER Michael ARBÖ BUNDESTEAM ELITE 8:11:32 0:02:28
25 52 AUT 10009026236 POLANSEK Eric ARBÖ BUNDESTEAM ELITE 8:12:01 0:02:57
26 32 CZE 10009503758 *GRUBER Pavel CK PŘÍBRAM - FANY GASTRO U23 8:12:15 0:03:11
27 66 CZE 10016304872 *PROCHÁZKA Michal TJ FAVORIT BRNO U23 8:12:57 0:03:53
28 54 AUT 10006532629 OCHSENHOFER Peter ARBÖ BUNDESTEAM ELITE 8:13:19 0:04:15
29 34 CZE 10007767963 MALIK Róbert CK PŘÍBRAM - FANY GASTRO ELITE 8:13:24 0:04:20
30 8 CZE 10047373871 *KOHOUT Martin TJ KOVO PRAHA U23 8:13:40 0:04:36
31 51 AUT 10035063056 RUMPL Clemens ARBÖ BUNDESTEAM ELITE 8:13:48 0:04:44
32 53 AUT 10009885694 HOPFGARTNER Paul ARBÖ BUNDESTEAM ELITE 8:13:53 0:04:49
33 68 GER 10010178213 *MAGDEBURG Tobias KED-STEVENS RADTEAM BERLIN U23 8:14:26 0:05:22
34 30 CZE 10002318684 HEBÍK Martin CK PŘÍBRAM - FANY GASTRO ELITE 8:16:57 0:07:53
35 21 CZE 10014825523 *BAKUS Tomáš ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR U23 8:17:33 0:08:29
36 69 GER 10016130979 *GEBAUER Oskar KED-STEVENS RADTEAM BERLIN U23 8:17:37 0:08:33
37 33 CZE 10009892667 *MODLITBA Vojtěch CK PŘÍBRAM - FANY GASTRO U23 8:17:53 0:08:49
38 16 CZE 10002058000 KROTKÝ Rostislav AC SPARTA PRAHA ELITE 8:18:05 0:09:01
39 12 CZE 10008707550 STÖHR Pavel AC SPARTA PRAHA ELITE 8:18:21 0:09:17
40 31 CZE 10047443690 *JAKOUBEK Tomáš CK PŘÍBRAM - FANY GASTRO U23 8:19:20 0:10:16
41 45 CZE 10009745551 *BŘEZINA Jonáš TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM U23 8:19:21 0:10:17
42 39 CZE 10009848110 GONDA Pavel LAWI STARS GIANT - TJ AŠ ML. BOLESLAV ELITE 8:19:33 0:10:29
43 25 CZE 10015330731 *VAVREK Dušan TEAM DUKLA PRAHA U23 8:19:53 0:10:49
44 57 SLO 10015333963 *SAGADIN Luka WOHNBEFINDEN GRAZ ARBÖ U23 8:20:13 0:11:09
45 59 SRB 10015213725 *ILIC Ognjen WOHNBEFINDEN GRAZ ARBÖ U23 8:21:25 0:12:21
46 23 CZE 10010966943 *VANÍČEK Šimon ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR U23 8:22:21 0:13:17
47 46 CZE 10047429950 *HRADECKÝ Jaroslav SPORTRACES-ISAAC TEAM U23 SRI 8:30:29 0:21:25
48 2 CZE 10047428031 *MACH Ondřej TEAM PUSKINAK.CZ U23 8:32:16 0:23:12
  1 CZE 10082338432 *VOCHOSKA Jan RBB INVEST J. HRADEC U23 DNF
  9 CZE 10078164301 *SKOČÍK Ondřej TJ KOVO PRAHA U23 DNF
  10 CZE 10015528670 *BUŠEK Matyáš TJ KOVO PRAHA U23 DNF
  11 CZE 10016300529 *STYBOR Matěj TJ KOVO PRAHA U23 DNF
  20 CZE 10010946331 *HONZÁK David ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR U23 DNF
  22 CZE 10009544679 *SCHUBERT Štěpán ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR U23 DNF
  24 CZE 10015426014 *ROZEHNAL Jan TEAM DUKLA PRAHA U23 DNF
  26 CZE 10010170129 *STRUPEK Matyáš TEAM DUKLA PRAHA U23 DNF
  44 CZE 10010182556 *ČAPEK Tomáš TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM U23 DNF
  47 CZE 10047144105 THUMA Miroslav SPORTRACES-ISAAC TEAM ELITE DNF
  48 CZE 10063702813 RESS Tomáš SPORTRACES-ISAAC TEAM ELITE DNF
  49 CZE 10047001635 PRŮCHA Bedřich SPORTRACES-ISAAC TEAM ELITE DNF
  55 AUT 10007566485 STOCKMEYER Fabian ARBÖ BUNDESTEAM ELITE DNF
  58 AUT 10014973245 TIEFENGRABNER Mathias WOHNBEFINDEN GRAZ ARBÖ ELITE DNF
  60 AUT 10009783442 *TAFERNER Stefan WOHNBEFINDEN GRAZ ARBÖ U23 DNF
  61 AUT 10035061743 *STIGLHUBER Stephan WOHNBEFINDEN GRAZ ARBÖ U23 DNF
  63 CZE 10007182832 ZECHMEISTER Tomáš TJ FAVORIT BRNO ELITE DNF
  65 CZE 10047345680 *CIHLÁŘ Adam TJ FAVORIT BRNO U23 DNF
  70 GER 10014386191 *AUGUSTIN Hannes KED-STEVENS RADTEAM BERLIN U23 DNF
  71 GER 10015765312 *KULISCH Erik KED-STEVENS RADTEAM BERLIN U23 DNF

Držitelé trikotů celkově

Žlutý trikot

1. 17 - STÖHR Jan
2. 29 - BOUBAL Martin
3. 62 - SEKANINA Adam

Zelený trikot

1. 29 - BOUBAL Martin
2. 64 - HAMPL Petr
3. 17 - STÖHR Jan

Červené puntíky

1. 30 - HEBÍK Martin
2. 40 - *PETRUŠ Jiří
3. 19 - NESVADBA Jan

Bílý trikot

1. 28 - *KOHOUT Michal
2. 56 - *RITZINGER Felix
3. 42 - *KLABOUCH Petr

0.11034s