II. etapa - Popelín

Pořadí jezdců ve druhé etapě

POŘ. ST.Č. Nár. Narozen UCI ID KATEG PŘÍJMENÍ JMÉNO KLUB ČAS ZTRÁTA BONIFIKACE
1 77 GER 1998 10036499767 * RUDOLPH Poul KED-STEVENS RADTEAM BERLIN 03:56:19 00:00.00 00:00:10
2 38 CZE 1984 10002832481   BOUBAL Martin CK PŘÍBRAM - FANY GASTRO 03:56:19 00:00.00 00:00:06
3 20 CZE 1991 10006456241   NESVADBA Jan ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 03:56:19 00:00.00 00:00:04
4 37 CZE 1999 10059648516 * HABERMANN Richard KOVO PRAHA 03:56:19 00:00.00 00:00:00
5 63 CZE 1996 10008624694   LEHKÝ Roman TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 03:56:19 00:00.00 00:00:02
6 70 AUT 1995 10010994831   SPRENGER Michael UNION REIFFEISEN RADTEAM TIROL 03:56:19 00:00.00 00:00:01
7 58 CZE 1993 10007181115   HAMPL Petr TJ FAVORIT BRNO 03:56:19 00:00.00 00:00:00
8 19 CZE 1992 10006629326   BOROŠ Michael ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 03:56:19 00:00.00 00:00:00
9 11 CZE 2000 10023479842 * ČECH Martin SPORTRACES ISAAC TEAM 03:56:19 00:00.00 00:00:00
10 22 CZE 1984 10002885631   KOLLERT Michal HERE TO WIN TEAM 03:56:19 00:00.00 00:00:00
11 50 CZE 1995 10008988648   PIETRULA Nicolas TEAM DUKLA PRAHA 03:56:19 00:00.00 00:00:01
12 64 CZE 1999 10048005785 * KLABOUCH Petr TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 03:56:19 00:00.00 00:00:00
13 69 AUT 1989 10011028476   BOSCH Manuel UNION REIFFEISEN RADTEAM TIROL 03:56:19 00:00.00 00:00:03
14 27 AUT 1996 10009781927   FIDLER Gerd ARBÖ BUNDESTEAM 03:56:19 00:00.00 00:00:00
15 71 AUT 1998 10015303449 * WURM Philipp UNION REIFFEISEN RADTEAM TIROL 03:56:19 00:00.00 00:00:00
16 60 CZE 2000 10023561886 * ROTTER Michal TJ FAVORIT BRNO 03:56:19 00:00.00 00:00:00
17 74 AUT 1989 10008011776   STOIBER Lukas UNION REIFFEISEN RADTEAM TIROL 03:56:19 00:00.00 00:00:00
18 81 GER 2000 10036175728 * BENZ-KUCH Max KED-STEVENS RADTEAM BERLIN 03:56:19 00:00.00 00:00:00
19 65 CZE 1998 10047373871 * KOHOUT Martin TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 03:56:19 00:00.00 00:00:00
20 17 CZE 1999 10010966943 * VANÍČEK Šimon ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 03:56:19 00:00.00 00:00:00
21 79 AUT 1997 10014386191 * AUGUSTIN Hannes KED-STEVENS RADTEAM BERLIN 03:56:19 00:00.00 00:00:00
22 67 SVK 2000 10046019309 * FOLTÁN Adam TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 03:56:19 00:00.00 00:00:00
23 73 AUT 1992 10056325557   THANNER Stefan UNION REIFFEISEN RADTEAM TIROL 03:56:19 00:00.00 00:00:00
24 41 CZE 1999 10047443690 * JAKOUBEK Tomáš CK PŘÍBRAM - FANY GASTRO 03:56:19 00:00.00 00:00:00
25 7 DEN 2000 10054360093 * GULD Daniel GIVE CYKELKLUB 03:56:19 00:00.00 00:00:00
26 59 CZE 1999 10016304872 * PROCHÁZKA Michal TJ FAVORIT BRNO 03:56:19 00:00.00 00:00:00
27 42 CZE 1996 10009503758   GRUBER Pavel CK PŘÍBRAM - FANY GASTRO 03:56:19 00:00.00 00:00:00
28 66 CZE 2000 10047420553 * ŘEPA Vojtěch TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 03:56:19 00:00.00 00:00:00
29 31 AUT 1991 10007566485   STOCKMEYER Fabian ARBÖ BUNDESTEAM 03:56:19 00:00.00 00:00:00
30 55 CZE 1991 10006499283   VENDOLSKÝ Ondřej TEAM DUKLA PRAHA 03:56:19 00:00.00 00:00:03
31 72 AUT 1991 10007168179   REITER  Daniel UNION REIFFEISEN RADTEAM TIROL 03:56:19 00:00.00 00:00:00
32 29 AUT 1998 10015301429 * WOLFMAYR Andreas ARBÖ BUNDESTEAM 03:56:19 00:00.00 00:00:00
33 2 CZE 1991 10013112663   NOVOTNÝ Oldřich CT WEBER 03:56:19 00:00.00 00:00:00
34 52 CZE 1996 10009502748   KOHOUT Michal TEAM DUKLA PRAHA 03:56:19 00:00.00 00:00:00
35 14 CZE 1980 10005713886   PÁVEK Ondřej SPORTRACES ISAAC TEAM 03:56:19 00:00.00 00:00:00
36 10 CZE 2000 10023503989 * HULA Robert TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ Z.S. 03:56:19 00:00.00 00:00:00
37 75 GER 1999 10015765514 * PAKALSKI Henrik KED-STEVENS RADTEAM BERLIN 03:56:19 00:00.00 00:00:00
38 80 GER 2000 10036387411 * ONNECKEN Jonas KED-STEVENS RADTEAM BERLIN 03:56:33 00:14.00 00:00:00
39 76 GER 1998 10016130979 * GEBAUER Oskar KED-STEVENS RADTEAM BERLIN 03:56:48 00:29.00 00:00:03
40 23 CZE 1986 10014511281   NEŽERKA Václav LAWI STARS - GIANT 03:57:00 00:41.00 00:00:00
41 32 AUT 1983 10006564153   GAUBITZER Michael ARBÖ BUNDESTEAM 03:57:09 00:50.00 00:00:00
42 56 CZE 1995 10008129489   SEKANINA Adam TJ FAVORIT BRNO 03:56:19 00:00.00 00:00:00
43 26 CZE 2000 10023478933 * ŘÍMAN Jakub TJ AŠ ML.BOLESLAV 03:57:38 01:19.00 00:00:00
44 43 SVK 1993 10007767963   MÁLIK Róbert CK PŘÍBRAM - FANY GASTRO 03:58:02 01:43.00 00:00:03
45 45 CZE 1997 10001179239 * POKORNÝ Jiří CK PŘÍBRAM - FANY GASTRO 03:58:36 02:17.00 00:00:00
46 25 CZE 1981 10009848110   GONDA Pavel DURATEC SKILS HOTELTIME 03:58:47 02:28.00 00:00:00
47 62 CZE 2000 10047372053 * KULHÁNEK David TJ FAVORIT BRNO 03:58:55 02:36.00 00:00:00
48 39 CZE 1996 10009892667   MODLITBA Vojtěch CK PŘÍBRAM - FANY GASTRO 04:00:20 04:01.00 00:00:02
49 40 CZE 1982 10002318684   HEBÍK Martin CK PŘÍBRAM - FANY GASTRO 04:01:38 05:19.00 00:00:00
50 49 CZE 1990 10014692551   STRÁNSKÝ Vojtěch RAPID PLZEŇ 04:01:56 05:37.00 00:00:00
51 16 CZE 1998 10014825523 * BAKUS Tomáš ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 04:04:57 08:38.00 00:00:00
52 46 CZE 1997 10047428031 * MACH Ondřej RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 04:05:59 09:40.00 00:00:00
53 51 CZE 2000 10023567344 * KAŠPAR Jan TEAM DUKLA PRAHA 04:05:59 09:40.00 00:00:00
54 18 CZE 2000 10023479539 * DOLEŽAL Adam ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 04:05:59 09:40.00 00:00:00
55 4 CZE 1988 10093333380   HOLAN Petr CT WEBER 04:05:59 09:40.00 00:00:00
56 1 CZE 1994 10006903451   FILIP Jakub MADETA FITNESS/HAIBIKE 04:16:58 20:39.00 00:00:00
57 9 CZE 1996 10047429950   HRADECKÝ Jaroslav SPORTRACES ISAAC TEAM 04:16:58 20:39.00 00:00:00
58 44 CZE 2000 10092747138 * PILEČEK Jakub CK PŘÍBRAM - FANY GASTRO 04:16:58 20:39.00 00:00:00
59 61 CZE 2000 10048006694 * KMÍNEK Vojtěch TJ FAVORIT BRNO 04:16:58 20:39.00 00:00:00
60 34 CZE 1975 10003068416   SVOBODA Jakub KOLOKRÁM 04:16:58 20:39.00 00:00:00
61 57 CZE 2000 10047303244 * VONEŠ Jan TJ FAVORIT BRNO 04:16:58 20:39.00 00:00:00
62 68 CZE 1996 10009338656   PETRUŠ Jiří TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 04:16:58 20:39.00 00:00:00
63 30 AUT 1990 10006838379   ZÖGER Manfred ARBÖ BUNDESTEAM 04:16:58 20:39.00 00:00:00
64 28 AUT 1997 10055887744 * HOCHENWARTER Christof ARBÖ BUNDESTEAM 04:20:36 24:17.00 00:00:00
65 48 CZE 1999 10082338432 * VOCHOSKA Jan RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 04:20:36 24:17.00 00:00:00
66 13 CZE 1973 10047001635   PRŮCHA Bedřich SPORTRACES ISAAC TEAM 04:20:36 24:17.00 00:00:00
67 15 CZE 2000 10023478731 * ARLT Karel ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 04:20:36 24:17.00 00:00:00
68 21 CZE 1995 10080769052   MIROVSKÝ Petr LAWI STARS - GIANT 04:20:36 24:17.00 00:00:00
69 8 DEN 2000 10062873663 * LUNDTOFT LINDBJERG Rasmus GIVE CYKELKLUB 04:20:46 24:27.00 00:00:00
70 53 CZE 2000 10046614241 * KOSTIHA Antonín TEAM DUKLA PRAHA 04:20:50 24:31.00 00:00:00
71 35 CZE 1999 10016300529 * STYBOR Matěj KOVO PRAHA 04:20:51 24:32.00 00:00:00
72 12 CZE 1992 10047144105   THUMA Miroslav SPORTRACES ISAAC TEAM 04:30:24 34:05.00 00:00:00
  3 CZE 1983 10093333279   ZIKMUND Petr CT WEBER DNF   00:00:00
  5 CZE 1992 10012766796   MITAS Lukáš CT WEBER DNF   00:00:00
  6 CZE 1993 10014153593   KOBLIC Radek CT WEBER DNF   00:00:00
  33 CZE 1970 10047360434   BRYXI Jan AC SPARTA PRAHA DNF   00:00:00
  36 CZE 2000 10047318907 * BÓDAY Šimon KOVO PRAHA DNF   00:00:00
  47 CZE 2000 10070052774 * ŠTEMBERK Jáchym RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM DNF   00:00:00
  54 CZE 1993 10007503437   KRAUS Jan TEAM DUKLA PRAHA DNF   00:00:00
  78 GER 2000 10036174718 * RICHTER Elias KED-STEVENS RADTEAM BERLIN DNF   00:00:00
  24 CZE 1989 10008879928   MALÍK Michal LAWI STARS - GIANT DNS   00:00:00

Průběžné pořadí po druhé etapě

ST.Č. Nár. Narozen UCI ID KATEG PŘÍJMENÍ JMÉNO KLUB   ČAS ZTRÁTA
50 CZE 1995 10008988648   PIETRULA Nicolas TEAM DUKLA PRAHA DUK 4:06:26 00:00:00
74 AUT 1989 10008011776   STOIBER Lukas UNION REIFFEISEN RADTEAM TIROL RRT 4:06:42 00:00:16
55 CZE 1991 10006499283   VENDOLSKÝ Ondřej TEAM DUKLA PRAHA DUK 4:06:43 00:00:17
52 CZE 1996 10009502748   KOHOUT Michal TEAM DUKLA PRAHA DUK 4:06:45 00:00:19
56 CZE 1995 10008129489   SEKANINA Adam TJ FAVORIT BRNO FAV 4:06:46 00:00:20
60 CZE 2000 10023561886 * ROTTER Michal TJ FAVORIT BRNO FAV 4:06:47 00:00:21
38 CZE 1984 10002832481   BOUBAL Martin CK PŘÍBRAM - FANY GASTRO CKP 4:06:48 00:00:22
20 CZE 1991 10006456241   NESVADBA Jan ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR ČEZ 4:06:48 00:00:22
63 CZE 1996 10008624694   LEHKÝ Roman TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM LAP 4:06:49 00:00:23
71 AUT 1998 10015303449 * WURM Philipp UNION REIFFEISEN RADTEAM TIROL RRT 4:06:54 00:00:28
69 AUT 1989 10011028476   BOSCH Manuel UNION REIFFEISEN RADTEAM TIROL RRT 4:06:56 00:00:30
75 GER 1999 10015765514 * PAKALSKI Henrik KED-STEVENS RADTEAM BERLIN KED 4:06:56 00:00:30
64 CZE 1999 10048005785 * KLABOUCH Petr TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM LAP 4:07:01 00:00:35
41 CZE 1999 10047443690 * JAKOUBEK Tomáš CK PŘÍBRAM - FANY GASTRO CKP 4:07:01 00:00:35
59 CZE 1999 10016304872 * PROCHÁZKA Michal TJ FAVORIT BRNO FAV 4:07:06 00:00:40
58 CZE 1993 10007181115   HAMPL Petr TJ FAVORIT BRNO FAV 4:07:08 00:00:42
73 AUT 1992 10056325557   THANNER Stefan UNION REIFFEISEN RADTEAM TIROL RRT 4:07:10 00:00:44
66 CZE 2000 10047420553 * ŘEPA Vojtěch TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM LAP 4:07:10 00:00:44
77 GER 1998 10036499767 * RUDOLPH Poul KED-STEVENS RADTEAM BERLIN KED 4:07:13 00:00:47
67 SVK 2000 10046019309 * FOLTÁN Adam TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM LAP 4:07:15 00:00:49
14 CZE 1980 10005713886   PÁVEK Ondřej SPORTRACES ISAAC TEAM ISA 4:07:21 00:00:55
72 AUT 1991 10007168179   REITER  Daniel UNION REIFFEISEN RADTEAM TIROL RRT 4:07:25 00:00:59
22 CZE 1984 10002885631   KOLLERT Michal HERE TO WIN TEAM LAW 4:07:27 00:01:01
65 CZE 1998 10047373871 * KOHOUT Martin TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM LAP 4:07:29 00:01:03
17 CZE 1999 10010966943 * VANÍČEK Šimon ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR ČEZ 4:07:33 00:01:07
42 CZE 1996 10009503758   GRUBER Pavel CK PŘÍBRAM - FANY GASTRO CKP 4:07:33 00:01:07
37 CZE 1999 10059648516 * HABERMANN Richard KOVO PRAHA KOV 4:07:36 00:01:10
76 GER 1998 10016130979 * GEBAUER Oskar KED-STEVENS RADTEAM BERLIN KED 4:07:37 00:01:11
23 CZE 1986 10014511281   NEŽERKA Václav LAWI STARS - GIANT LAW 4:07:39 00:01:13
19 CZE 1992 10006629326   BOROŠ Michael ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR ČEZ 4:07:40 00:01:14
27 AUT 1996 10009781927   FIDLER Gerd ARBÖ BUNDESTEAM ARB 4:07:43 00:01:17
79 AUT 1997 10014386191 * AUGUSTIN Hannes KED-STEVENS RADTEAM BERLIN KED 4:07:45 00:01:19
70 AUT 1995 10010994831   SPRENGER Michael UNION REIFFEISEN RADTEAM TIROL RRT 4:07:51 00:01:25
81 GER 2000 10036175728 * BENZ-KUCH Max KED-STEVENS RADTEAM BERLIN KED 4:07:52 00:01:26
31 AUT 1991 10007566485   STOCKMEYER Fabian ARBÖ BUNDESTEAM ARB 4:08:00 00:01:34
10 CZE 2000 10023503989 * HULA Robert TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ Z.S. ISA 4:08:00 00:01:34
29 AUT 1998 10015301429 * WOLFMAYR Andreas ARBÖ BUNDESTEAM ARB 4:08:07 00:01:41
7 DEN 2000 10054360093 * GULD Daniel GIVE CYKELKLUB N/A 4:08:08 00:01:42
2 CZE 1991 10013112663   NOVOTNÝ Oldřich CT WEBER CTW 4:08:08 00:01:42
11 CZE 2000 10023479842 * ČECH Martin SPORTRACES ISAAC TEAM ISA 4:08:23 00:01:57
80 GER 2000 10036387411 * ONNECKEN Jonas KED-STEVENS RADTEAM BERLIN KED 4:08:23 00:01:57
32 AUT 1983 10006564153   GAUBITZER Michael ARBÖ BUNDESTEAM ARB 4:08:28 00:02:02
26 CZE 2000 10023478933 * ŘÍMAN Jakub TJ AŠ ML.BOLESLAV ČEZ 4:09:18 00:02:52
43 SVK 1993 10007767963   MÁLIK Róbert CK PŘÍBRAM - FANY GASTRO CKP 4:09:32 00:03:06
45 CZE 1997 10001179239 * POKORNÝ Jiří CK PŘÍBRAM - FANY GASTRO CKP 4:09:44 00:03:18
62 CZE 2000 10047372053 * KULHÁNEK David TJ FAVORIT BRNO FAV 4:09:45 00:03:19
39 CZE 1996 10009892667   MODLITBA Vojtěch CK PŘÍBRAM - FANY GASTRO CKP 4:11:38 00:05:12
40 CZE 1982 10002318684   HEBÍK Martin CK PŘÍBRAM - FANY GASTRO CKP 4:12:49 00:06:23
49 CZE 1990 10014692551   STRÁNSKÝ Vojtěch RAPID PLZEŇ RBB 4:13:18 00:06:52
16 CZE 1998 10014825523 * BAKUS Tomáš ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR ČEZ 4:15:46 00:09:20
51 CZE 2000 10023567344 * KAŠPAR Jan TEAM DUKLA PRAHA DUK 4:16:37 00:10:11
18 CZE 2000 10023479539 * DOLEŽAL Adam ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR ČEZ 4:16:56 00:10:30
46 CZE 1997 10047428031 * MACH Ondřej RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM RBB 4:17:09 00:10:43
4 CZE 1988 10093333380   HOLAN Petr CT WEBER CTW 4:17:48 00:11:22
25 CZE 1981 10009848110   GONDA Pavel DURATEC SKILS HOTELTIME LAW 4:20:53 00:14:27
34 CZE 1975 10003068416   SVOBODA Jakub KOLOKRÁM KOV 4:27:55 00:21:29
9 CZE 1996 10047429950   HRADECKÝ Jaroslav SPORTRACES ISAAC TEAM ISA 4:27:59 00:21:33
57 CZE 2000 10047303244 * VONEŠ Jan TJ FAVORIT BRNO FAV 4:28:04 00:21:38
61 CZE 2000 10048006694 * KMÍNEK Vojtěch TJ FAVORIT BRNO FAV 4:28:10 00:21:44
30 AUT 1990 10006838379   ZÖGER Manfred ARBÖ BUNDESTEAM ARB 4:28:32 00:22:06
1 CZE 1994 10006903451   FILIP Jakub MADETA FITNESS/HAIBIKE N/A 4:28:40 00:22:14
44 CZE 2000 10092747138 * PILEČEK Jakub CK PŘÍBRAM - FANY GASTRO CKP 4:29:10 00:22:44
68 CZE 1996 10009338656   PETRUŠ Jiří TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM LAP 4:29:42 00:23:16
21 CZE 1995 10080769052   MIROVSKÝ Petr LAWI STARS - GIANT LAW 4:32:06 00:25:40
48 CZE 1999 10082338432 * VOCHOSKA Jan RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM RBB 4:32:09 00:25:43
13 CZE 1973 10047001635   PRŮCHA Bedřich SPORTRACES ISAAC TEAM ISA 4:32:09 00:25:43
35 CZE 1999 10016300529 * STYBOR Matěj KOVO PRAHA KOV 4:32:10 00:25:44
53 CZE 2000 10046614241 * KOSTIHA Antonín TEAM DUKLA PRAHA DUK 4:32:37 00:26:11
28 AUT 1997 10055887744 * HOCHENWARTER Christof ARBÖ BUNDESTEAM ARB 4:32:46 00:26:20
15 CZE 2000 10023478731 * ARLT Karel ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR ČEZ 4:32:46 00:26:20
8 DEN 2000 10062873663 * LUNDTOFT LINDBJERG Rasmus GIVE CYKELKLUB N/A 4:33:08 00:26:42
12 CZE 1992 10047144105   THUMA Miroslav SPORTRACES ISAAC TEAM ISA 4:41:54 00:35:28
54 CZE 1993 10007503437   KRAUS Jan TEAM DUKLA PRAHA DUK DNF DNF
24 CZE 1989 10008879928   MALÍK Michal LAWI STARS - GIANT LAW DNF DNF
36 CZE 2000 10047318907 * BÓDAY Šimon KOVO PRAHA KOV DNF DNF
3 CZE 1983 10093333279   ZIKMUND Petr CT WEBER CTW DNF DNF
5 CZE 1992 10012766796   MITAS Lukáš CT WEBER CTW DNF DNF
6 CZE 1993 10014153593   KOBLIC Radek CT WEBER CTW DNF DNF
33 CZE 1970 10047360434   BRYXI Jan AC SPARTA PRAHA KOV DNF DNF
47 CZE 2000 10070052774 * ŠTEMBERK Jáchym RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM RBB DNF DNF
78 GER 2000 10036174718 * RICHTER Elias KED-STEVENS RADTEAM BERLIN KED DNF DNF

 

Nositelé trikotů pro třetí etapu

Žlutý trikot

  50    -   PIETRULA Nicolas

Zelený trikot

63    -   LEHKÝ Roman

Červené puntíky

39    -   MODLITBA Vojtěch

Bílý trikot

60    -   ROTTER Michal

Pořadí mechanických vozů pro druhou etapu

1 DUK TEAM DUKLA PRAHA
2 RRT UNION REIFFEISEN RADTEAM TIROL
3 FAV TJ FAVORIT BRNO
4 CKP CK PŘÍBRAM - FANY GASTRO
5 ČEZ ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR
6 LAP TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING
7 KED KED-STEVENS RADTEAM BERLIN
8 ISA SPORTRACES ISAAC TEAM
9 LAW LAWI STARS - GIANT
10 KOV KOVO PRAHA
11 ARB ARBÖ BUNDESTEAM
12 CTW CT WEBER
13 RBB RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
0.12132s