II. etapa - Popelín

Pořadí jezdců ve druhé etapě

POŘ. ST.Č. Nár. UCI ID PŘÍJMENÍ A JMÉNO KLUB KATEG. ČAS ZTRÁTA BONIFIKACE
1 56 AUT 10008820011 *RITZINGER Felix WOHNBEFINDEN GRAZ ARBÖ U23 3:52:07 0:00:00 0:00:10  
2 29 CZE 10002832481 BOUBAL Martin CK PŘÍBRAM - FANY GASTRO ELITE 3:52:23 0:00:16 0:00:06  
3 64 CZE 10007181115 HAMPL Petr TJ FAVORIT BRNO ELITE 3:52:23 0:00:16 0:00:06  
4 17 CZE 10008707449 STÖHR Jan AC SPARTA PRAHA ELITE 3:52:23 0:00:16 0:00:00  
5 43 CZE 10009488806 NEUMAN Dominik TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM ELITE 3:52:23 0:00:16 0:00:00  
6 7 CZE 10059648516 *HABERMANN Richard TJ KOVO PRAHA U23 3:52:23 0:00:16 0:00:00  
7 13 CZE 10009386550 FIALA Petr AC SPARTA PRAHA ELITE 3:52:23 0:00:16 0:00:00  
8 52 AUT 10009026236 POLANSEK Eric ARBÖ BUNDESTEAM ELITE 3:52:23 0:00:16 0:00:00  
9 34 CZE 10007767963 MALIK Róbert CK PŘÍBRAM - FANY GASTRO ELITE 3:52:23 0:00:16 0:00:00  
10 27 CZE 10010747883 *ŠTIBINGR Matěj TEAM DUKLA PRAHA U23 3:52:23 0:00:16 0:00:00  
11 14 CZE 10007650048 KALOJÍROS Tomáš AC SPARTA PRAHA ELITE 3:52:23 0:00:16 0:00:00  
12 37 CZE 10008879928 MALÍK Michal LAWI STARS GIANT - TJ AŠ ML. BOLESLAV ELITE 3:52:23 0:00:16 0:00:00  
13 3 CZE 10002885631 KOLLERT Michal HERE TO WIN TEAM ELITE 3:52:23 0:00:16 0:00:00  
14 67 GER 10015765514 *PAKALSKI Henrik KED-STEVENS RADTEAM BERLIN U23 3:52:23 0:00:16 0:00:03  
15 35 CZE 10014511281 NEŽERKA Václav LAWI STARS GIANT - TJ AŠ ML. BOLESLAV ELITE 3:52:23 0:00:16 0:00:00  
16 41 CZE 10008624694 *LEHKÝ Roman TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM U23 3:52:23 0:00:16 0:00:00  
17 62 CZE 10008129489 SEKANINA Adam TJ FAVORIT BRNO ELITE 3:52:23 0:00:16 0:00:00  
18 30 CZE 10002318684 HEBÍK Martin CK PŘÍBRAM - FANY GASTRO ELITE 3:52:23 0:00:16 0:00:02  
19 19 CZE 10006456241 NESVADBA Jan ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR ELITE 3:52:23 0:00:16 0:00:01  
20 32 CZE 10009503758 *GRUBER Pavel CK PŘÍBRAM - FANY GASTRO U23 3:52:23 0:00:16 0:00:00  
21 28 CZE 10009502748 *KOHOUT Michal TEAM DUKLA PRAHA U23 3:52:23 0:00:16 0:00:01  
22 33 CZE 10009892667 *MODLITBA Vojtěch CK PŘÍBRAM - FANY GASTRO U23 3:52:23 0:00:16 0:00:00  
23 42 CZE 10048005785 *KLABOUCH Petr TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM U23 3:52:23 0:00:16 0:00:00  
24 36 CZE 10010012909 VOJTĚCH Jonáš LAWI STARS GIANT - TJ AŠ ML. BOLESLAV ELITE 3:52:23 0:00:16 0:00:00  
25 40 CZE 10009338656 *PETRUŠ Jiří TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM U23 3:52:23 0:00:16 0:00:00  
26 16 CZE 10002058000 KROTKÝ Rostislav AC SPARTA PRAHA ELITE 3:52:23 0:00:16 0:00:00  
27 68 GER 10010178213 *MAGDEBURG Tobias KED-STEVENS RADTEAM BERLIN U23 3:52:23 0:00:16 0:00:00  
28 15 CZE 10015224334 SCHÜHLER Tomáš AC SPARTA PRAHA ELITE 3:52:23 0:00:16 0:00:00  
29 18 CZE 10007176869 HUNAL Martin ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR ELITE 3:52:23 0:00:16 0:00:00  
30 45 CZE 10009745551 *BŘEZINA Jonáš TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM U23 3:52:29 0:00:22 0:00:00  
31 70 GER 10014386191 *AUGUSTIN Hannes KED-STEVENS RADTEAM BERLIN U23 3:52:29 0:00:22 0:00:00  
32 38 CZE 10010946230 *JARÝ David LAWI STARS GIANT - TJ AŠ ML. BOLESLAV U23 3:53:05 0:00:58 0:00:00  
33 8 CZE 10047373871 *KOHOUT Martin TJ KOVO PRAHA U23 3:53:05 0:00:58 0:00:02  
34 21 CZE 10014825523 *BAKUS Tomáš ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR U23 3:53:05 0:00:58 0:00:00  
35 53 AUT 10009885694 HOPFGARTNER Paul ARBÖ BUNDESTEAM ELITE 3:53:05 0:00:58 0:00:00  
36 66 CZE 10016304872 *PROCHÁZKA Michal TJ FAVORIT BRNO U23 3:53:05 0:00:58 0:00:00  
37 31 CZE 10047443690 *JAKOUBEK Tomáš CK PŘÍBRAM - FANY GASTRO U23 3:53:05 0:00:58 0:00:00  
38 69 GER 10016130979 *GEBAUER Oskar KED-STEVENS RADTEAM BERLIN U23 3:53:05 0:00:58 0:00:03  
39 12 CZE 10008707550 STÖHR Pavel AC SPARTA PRAHA ELITE 3:53:05 0:00:58 0:00:00  
40 25 CZE 10015330731 *VAVREK Dušan TEAM DUKLA PRAHA U23 3:53:05 0:00:58 0:00:00  
41 22 CZE 10009544679 *SCHUBERT Štěpán ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR U23 3:53:05 0:00:58 0:00:00  
42 57 SLO 10015333963 *SAGADIN Luka WOHNBEFINDEN GRAZ ARBÖ U23 3:53:05 0:00:58 0:00:03  
43 55 AUT 10007566485 STOCKMEYER Fabian ARBÖ BUNDESTEAM ELITE 3:53:05 0:00:58 0:00:00  
44 51 AUT 10035063056 RUMPL Clemens ARBÖ BUNDESTEAM ELITE 3:53:05 0:00:58 0:00:00  
45 50 AUT 10006564153 GAUBITZER Michael ARBÖ BUNDESTEAM ELITE 3:53:05 0:00:58 0:00:00  
46 54 AUT 10006532629 OCHSENHOFER Peter ARBÖ BUNDESTEAM ELITE 3:53:05 0:00:58 0:00:00  
47 39 CZE 10009848110 GONDA Pavel LAWI STARS GIANT - TJ AŠ ML. BOLESLAV ELITE 3:53:05 0:00:58 0:00:00  
48 63 CZE 10007182832 ZECHMEISTER Tomáš TJ FAVORIT BRNO ELITE 3:53:05 0:00:58 0:00:00    
49 71 GER 10015765312 *KULISCH Erik KED-STEVENS RADTEAM BERLIN U23 3:54:49 0:02:42 0:00:00    
50 24 CZE 10015426014 *ROZEHNAL Jan TEAM DUKLA PRAHA U23 3:55:05 0:02:58 0:00:00    
51 58 AUT 10014973245 TIEFENGRABNER Mathias WOHNBEFINDEN GRAZ ARBÖ ELITE 3:59:01 0:06:54 0:00:01    
52 59 SRB 10015213725 *ILIC Ognjen WOHNBEFINDEN GRAZ ARBÖ U23 3:59:01 0:06:54 0:00:00    
53 20 CZE 10010946331 *HONZÁK David ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR U23 3:59:01 0:06:54 0:00:00    
54 26   CZE 10010170129 *STRUPEK Matyáš TEAM DUKLA PRAHA U23 3:59:01 0:06:54 0:00:00    
55 23 CZE 10010966943 *VANÍČEK Šimon ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR U23 3:59:01 0:06:54 0:00:00    
56 46 CZE 10047429950 *HRADECKÝ Jaroslav SPORTRACES-ISAAC TEAM U23 4:05:36 0:13:29 0:00:00    
57 2 CZE 10047428031 *MACH Ondřej TEAM PUSKINAK.CZ U23 4:07:13 0:15:06 0:00:00    
58 65 CZE 10047345680 *CIHLÁŘ Adam TJ FAVORIT BRNO U23 4:07:13 0:15:06 0:00:00    
59 60 AUT 10009783442 *TAFERNER Stefan WOHNBEFINDEN GRAZ ARBÖ U23 4:07:44 0:15:37 0:00:00    
60 11 CZE 10016300529 *STYBOR Matěj TJ KOVO PRAHA U23 4:18:03 0:25:56 0:00:00    
  61 AUT 10035061743 *STIGLHUBER Stephan WOHNBEFINDEN GRAZ ARBÖ U23 DNF 0:00:00    
  49 CZE 10047001635 PRŮCHA Bedřich SPORTRACES-ISAAC TEAM ELITE DNF 0:00:00    
  47 CZE 10047144105 THUMA Miroslav SPORTRACES-ISAAC TEAM ELITE DNF 0:00:00    
  48 CZE 10063702813 RESS Tomáš SPORTRACES-ISAAC TEAM ELITE DNF 0:00:00    
  1 CZE 10082338432 *VOCHOSKA Jan RBB INVEST J. HRADEC U23 DNF 0:00:00    
  9 CZE 10078164301 *SKOČÍK Ondřej TJ KOVO PRAHA U23 DNF 0:00:00    
  44 CZE 10010182556 *ČAPEK Tomáš TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM U23 DNF 0:00:00  
  10 CZE 10015528670 *BUŠEK Matyáš TJ KOVO PRAHA U23 DNF

Průběžné pořadí po druhé etapě

POŘ. ST.Č. Nár. UCI ID PŘÍJMENÍ A JMÉNO KLUB KATEG. ČAS ZTRÁTA
1 17 CZE 10008707449 STÖHR Jan AC SPARTA PRAHA ELITE 04:08:41 00:00:00
2 62 CZE 10008129489 SEKANINA Adam TJ FAVORIT BRNO ELITE 04:08:49 00:00:08
3 29 CZE 10002832481 BOUBAL Martin CK PŘÍBRAM - FANY GASTRO ELITE 04:08:55 00:00:14
4 28 CZE 10009502748 *KOHOUT Michal TEAM DUKLA PRAHA U23 04:09:00 00:00:19
5 64 CZE 10007181115 HAMPL Petr TJ FAVORIT BRNO ELITE 04:09:02 00:00:21
6 42 CZE 10048005785 *KLABOUCH Petr TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM U23 04:09:02 00:00:21
7 56 AUT 10008820011 *RITZINGER Felix WOHNBEFINDEN GRAZ ARBÖ U23 04:09:04 00:00:23
8 41 CZE 10008624694 *LEHKÝ Roman TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM U23 04:09:07 00:00:26
9 43 CZE 10009488806 NEUMAN Dominik TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM ELITE 04:09:15 00:00:34
10 68 GER 10010178213 *MAGDEBURG Tobias KED-STEVENS RADTEAM BERLIN U23 04:09:18 00:00:37
11 27 CZE 10010747883 *ŠTIBINGR Matěj TEAM DUKLA PRAHA U23 04:09:24 00:00:43
12 7 CZE 10059648516 *HABERMANN Richard TJ KOVO PRAHA U23 04:09:28 00:00:47
13 15 CZE 10015224334 SCHÜHLER Tomáš AC SPARTA PRAHA ELITE 04:09:31 00:00:50
14 30 CZE 10002318684 HEBÍK Martin CK PŘÍBRAM - FANY GASTRO ELITE 04:09:35 00:00:54
15 52 AUT 10009026236 POLANSEK Eric ARBÖ BUNDESTEAM ELITE 04:09:41 00:01:00
16 45 CZE 10009745551 *BŘEZINA Jonáš TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM U23 04:09:43 00:01:02
17 32 CZE 10009503758 *GRUBER Pavel CK PŘÍBRAM - FANY GASTRO U23 04:09:51 00:01:10
18 67 GER 10015765514 *PAKALSKI Henrik KED-STEVENS RADTEAM BERLIN U23 04:09:52 00:01:11
19 35 CZE 10014511281 NEŽERKA Václav LAWI STARS GIANT - TJ AŠ ML. BOLESLAV ELITE 04:09:54 00:01:13
20 40 CZE 10009338656 *PETRUŠ Jiří TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM U23 04:09:56 00:01:15
21 14 CZE 10007650048 KALOJÍROS Tomáš AC SPARTA PRAHA ELITE 04:09:58 00:01:17
22 3 CZE 10002885631 KOLLERT Michal HERE TO WIN TEAM ELITE 04:09:59 00:01:18
23 31 CZE 10047443690 *JAKOUBEK Tomáš CK PŘÍBRAM - FANY GASTRO U23 04:10:01 00:01:20
24 70 GER 10014386191 *AUGUSTIN Hannes KED-STEVENS RADTEAM BERLIN U23 04:10:06 00:01:25
25 37 CZE 10008879928 MALÍK Michal LAWI STARS GIANT - TJ AŠ ML. BOLESLAV ELITE 04:10:07 00:01:26
26 63 CZE 10007182832 ZECHMEISTER Tomáš TJ FAVORIT BRNO ELITE 04:10:09 00:01:28
27 21 CZE 10014825523 *BAKUS Tomáš ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR U23 04:10:14 00:01:33
28 13 CZE 10009386550 FIALA Petr AC SPARTA PRAHA ELITE 04:10:18 00:01:37
29 69 GER 10016130979 *GEBAUER Oskar KED-STEVENS RADTEAM BERLIN U23 04:10:18 00:01:37
30 19 CZE 10006456241 NESVADBA Jan ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR ELITE 04:10:24 00:01:43
31 66 CZE 10016304872 *PROCHÁZKA Michal TJ FAVORIT BRNO U23 04:10:31 00:01:50
32 33 CZE 10009892667 *MODLITBA Vojtěch CK PŘÍBRAM - FANY GASTRO U23 04:10:31 00:01:50
33 36 CZE 10010012909 VOJTĚCH Jonáš LAWI STARS GIANT - TJ AŠ ML. BOLESLAV ELITE 04:10:31 00:01:50
34 18 CZE 10007176869 HUNAL Martin ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR ELITE 04:10:33 00:01:52
35 25 CZE 10015330731 *VAVREK Dušan TEAM DUKLA PRAHA U23 04:10:34 00:01:53
36 38 CZE 10010946230 *JARÝ David LAWI STARS GIANT - TJ AŠ ML. BOLESLAV U23 04:10:41 00:02:00
37 16 CZE 10002058000 KROTKÝ Rostislav AC SPARTA PRAHA ELITE 04:10:46 00:02:05
38 54 AUT 10006532629 OCHSENHOFER Peter ARBÖ BUNDESTEAM ELITE 04:10:55 00:02:14
39 22 CZE 10009544679 *SCHUBERT Štěpán ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR U23 04:10:57 00:02:16
40 34 CZE 10007767963 MALIK Róbert CK PŘÍBRAM - FANY GASTRO ELITE 04:10:58 00:02:17
41 12 CZE 10008707550 STÖHR Pavel AC SPARTA PRAHA ELITE 04:10:59 00:02:18
42 50 AUT 10006564153 GAUBITZER Michael ARBÖ BUNDESTEAM ELITE 04:11:09 00:02:28
43 8 CZE 10047373871 *KOHOUT Martin TJ KOVO PRAHA U23 04:11:16 00:02:35
44 51 AUT 10035063056 RUMPL Clemens ARBÖ BUNDESTEAM ELITE 04:11:24 00:02:43
45 53 AUT 10009885694 HOPFGARTNER Paul ARBÖ BUNDESTEAM ELITE 04:11:27 00:02:46
46 55 AUT 10007566485 STOCKMEYER Fabian ARBÖ BUNDESTEAM ELITE 04:11:38 00:02:57
47 39 CZE 10009848110 GONDA Pavel LAWI STARS GIANT - TJ AŠ ML. BOLESLAV ELITE 04:12:11 00:03:30
48 71 GER 10015765312 *KULISCH Erik KED-STEVENS RADTEAM BERLIN U23 04:12:59 00:04:18
49 24 CZE 10015426014 *ROZEHNAL Jan TEAM DUKLA PRAHA U23 04:14:08 00:05:27
50 58 AUT 10014973245 TIEFENGRABNER Mathias WOHNBEFINDEN GRAZ ARBÖ ELITE 04:15:56 00:07:15
51 59 SRB 10015213725 *ILIC Ognjen WOHNBEFINDEN GRAZ ARBÖ U23 04:16:17 00:07:36
52 26 CZE 10010170129 *STRUPEK Matyáš TEAM DUKLA PRAHA U23 04:16:56 00:08:15
53 23 CZE 10010966943 *VANÍČEK Šimon ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR U23 04:17:13 00:08:32
54 20 CZE 10010946331 *HONZÁK David ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR U23 04:17:17 00:08:36
55 57 SLO 10015333963 *SAGADIN Luka WOHNBEFINDEN GRAZ ARBÖ U23 04:19:54 00:11:13
56 46 CZE 10047429950 *HRADECKÝ Jaroslav SPORTRACES-ISAAC TEAM U23 04:23:10 00:14:29
57 2 CZE 10047428031 *MACH Ondřej TEAM PUSKINAK.CZ U23 04:24:57 00:16:16
58 65 CZE 10047345680 *CIHLÁŘ Adam TJ FAVORIT BRNO U23 04:25:12 00:16:31
59 60 AUT 10009783442 *TAFERNER Stefan WOHNBEFINDEN GRAZ ARBÖ U23 04:25:55 00:17:14
60 11 CZE 10016300529 *STYBOR Matěj TJ KOVO PRAHA U23 04:36:56 00:28:15
1 CZE 10082338432 *VOCHOSKA Jan RBB INVEST J. HRADEC U23 DNF  
9 CZE 10078164301 *SKOČÍK Ondřej TJ KOVO PRAHA U23 DNF  
10 CZE 10015528670 *BUŠEK Matyáš TJ KOVO PRAHA U23 DNF  
44 CZE 10010182556 *ČAPEK Tomáš TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM U23 DNF  
47 CZE 10047144105 THUMA Miroslav SPORTRACES-ISAAC TEAM ELITE DNF  
48 CZE 10063702813 RESS Tomáš SPORTRACES-ISAAC TEAM ELITE DNF  
49 CZE 10047001635 PRŮCHA Bedřich SPORTRACES-ISAAC TEAM ELITE DNF  
61 AUT 10035061743 *STIGLHUBER Stephan WOHNBEFINDEN GRAZ ARBÖ U23 DNF  

 

Nositelé trikotů pro třetí etapu

Žlutý trikot

17 - STÖHR Jan

Zelený trikot

29 - BOUBAL Martin

Červené puntíky

30 - HEBÍK Martin

Bílý trikot

28 - *KOHOUT Michal

Pořadí mechanických vozů pro třetí etapu

1 ACS AC SPARTA PRAHA
2 FAV TJ FAVORIT BRNO
3 CKP CK PŘÍBRAM - FANY GASTRO  
4 DUK TEAM DUKLA PRAHA
5 LAP TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
6 WGA WOHNBEFINDEN GRAZ ARBÖ
7 KED KED-STEVENS RADTEAM BERLIN
8 KOV TJ KOVO PRAHA
9 ARB ARBÖ BUNDESTEAM
10 LAW LAWI STARS GIANT - TJ AŠ ML. BOLESLAV
11 MIX RBB INVEST, PUSKINAK.CZ, HERE TO WIN
12 ČEZ ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR
13 SRI SPORTRACES-ISAAC TEAM

Kompletní výsledky po druhé etapě

0.02143s