I. etapa - Číměř

Pořadí jezdců v první etapě

POŘ. ST.Č. Nár. Narozen UCI ID KATEG PŘÍJMENÍ JMÉNO KLUB ČAS ZTRÁTA
1 50 CZE 1995 10008988648   PIETRULA Nicolas TEAM DUKLA PRAHA 0:10:08 00:00:00
2 74 AUT 1989 10008011776   STOIBER Lukas UNION REIFFEISEN RADTEAM TIROL 0:10:23 00:00:15
3 52 CZE 1996 10009502748   KOHOUT Michal TEAM DUKLA PRAHA 0:10:26 00:00:18
4 55 CZE 1991 10006499283   VENDOLSKÝ Ondřej TEAM DUKLA PRAHA 0:10:27 00:00:19
5 56 CZE 1995 10008129489   SEKANINA Adam TJ FAVORIT BRNO 0:10:27 00:00:19
6 60 CZE 2000 10023561886 * ROTTER Michal TJ FAVORIT BRNO 0:10:28 00:00:20
7 63 CZE 1996 10008624694   LEHKÝ Roman TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 0:10:32 00:00:24
8 20 CZE 1991 10006456241   NESVADBA Jan ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 0:10:33 00:00:25
9 54 CZE 1993 10007503437   KRAUS Jan TEAM DUKLA PRAHA 0:10:34 00:00:26
10 38 CZE 1984 10002832481   BOUBAL Martin CK PŘÍBRAM - FANY GASTRO 0:10:35 00:00:27
11 71 AUT 1998 10015303449 * WURM Philipp UNION REIFFEISEN RADTEAM TIROL 0:10:35 00:00:27
12 75 GER 1999 10015765514 * PAKALSKI Henrik KED-STEVENS RADTEAM BERLIN 0:10:37 00:00:29
13 51 CZE 2000 10023567344 * KAŠPAR Jan TEAM DUKLA PRAHA 0:10:38 00:00:30
14 23 CZE 1986 10014511281   NEŽERKA Václav LAWI STARS - GIANT 0:10:39 00:00:31
15 69 AUT 1989 10011028476   BOSCH Manuel UNION REIFFEISEN RADTEAM TIROL 0:10:40 00:00:32
16 41 CZE 1999 10047443690 * JAKOUBEK Tomáš CK PŘÍBRAM - FANY GASTRO 0:10:42 00:00:34
17 64 CZE 1999 10048005785 * KLABOUCH Petr TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 0:10:42 00:00:34
18 59 CZE 1999 10016304872 * PROCHÁZKA Michal TJ FAVORIT BRNO 0:10:47 00:00:39
19 16 CZE 1998 10014825523 * BAKUS Tomáš ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 0:10:49 00:00:41
20 58 CZE 1993 10007181115   HAMPL Petr TJ FAVORIT BRNO 0:10:49 00:00:41
21 62 CZE 2000 10047372053 * KULHÁNEK David TJ FAVORIT BRNO 0:10:50 00:00:42
22 66 CZE 2000 10047420553 * ŘEPA Vojtěch TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 0:10:51 00:00:43
23 73 AUT 1992 10056325557   THANNER Stefan UNION REIFFEISEN RADTEAM TIROL 0:10:51 00:00:43
24 76 GER 1998 10016130979 * GEBAUER Oskar KED-STEVENS RADTEAM BERLIN 0:10:52 00:00:44
25 67 SVK 2000 10046019309 * FOLTÁN Adam TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 0:10:56 00:00:48
26 18 CZE 2000 10023479539 * DOLEŽAL Adam ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 0:10:57 00:00:49
27 34 CZE 1975 10003068416   SVOBODA Jakub KOLOKRÁM 0:10:57 00:00:49
28 9 CZE 1996 10047429950   HRADECKÝ Jaroslav SPORTRACES ISAAC TEAM 0:11:01 00:00:53
29 14 CZE 1980 10005713886   PÁVEK Ondřej SPORTRACES ISAAC TEAM 0:11:02 00:00:54
30 77 GER 1998 10036499767 * RUDOLPH Poul KED-STEVENS RADTEAM BERLIN 0:11:04 00:00:56
31 72 AUT 1991 10007168179   REITER  Daniel UNION REIFFEISEN RADTEAM TIROL 0:11:06 00:00:58
32 57 CZE 2000 10047303244 * VONEŠ Jan TJ FAVORIT BRNO 0:11:06 00:00:58
33 45 CZE 1997 10001179239 * POKORNÝ Jiří CK PŘÍBRAM - FANY GASTRO 0:11:08 00:01:00
34 22 CZE 1984 10002885631   KOLLERT Michal HERE TO WIN TEAM 0:11:08 00:01:00
35 46 CZE 1997 10047428031 * MACH Ondřej RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 0:11:10 00:01:02
36 65 CZE 1998 10047373871 * KOHOUT Martin TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 0:11:10 00:01:02
37 40 CZE 1982 10002318684   HEBÍK Martin CK PŘÍBRAM - FANY GASTRO 0:11:11 00:01:03
38 61 CZE 2000 10048006694 * KMÍNEK Vojtěch TJ FAVORIT BRNO 0:11:12 00:01:04
39 17 CZE 1999 10010966943 * VANÍČEK Šimon ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 0:11:14 00:01:06
40 42 CZE 1996 10009503758   GRUBER Pavel CK PŘÍBRAM - FANY GASTRO 0:11:14 00:01:06
41 37 CZE 1999 10059648516 * HABERMANN Richard KOVO PRAHA 0:11:17 00:01:09
42 32 AUT 1983 10006564153   GAUBITZER Michael ARBÖ BUNDESTEAM 0:11:19 00:01:11
43 35 CZE 1999 10016300529 * STYBOR Matěj KOVO PRAHA 0:11:19 00:01:11
44 39 CZE 1996 10009892667   MODLITBA Vojtěch CK PŘÍBRAM - FANY GASTRO 0:11:20 00:01:12
45 19 CZE 1992 10006629326   BOROŠ Michael ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 0:11:21 00:01:13
46 49 CZE 1990 10014692551   STRÁNSKÝ Vojtěch RAPID PLZEŇ 0:11:22 00:01:14
47 27 AUT 1996 10009781927   FIDLER Gerd ARBÖ BUNDESTEAM 0:11:24 00:01:16
48 79 AUT 1997 10014386191 * AUGUSTIN Hannes KED-STEVENS RADTEAM BERLIN 0:11:26 00:01:18
49 24 CZE 1989 10008879928   MALÍK Michal LAWI STARS - GIANT 0:11:28 00:01:20
50 36 CZE 2000 10047318907 * BÓDAY Šimon KOVO PRAHA 0:11:29 00:01:21
51 12 CZE 1992 10047144105   THUMA Miroslav SPORTRACES ISAAC TEAM 0:11:30 00:01:22
52 21 CZE 1995 10080769052   MIROVSKÝ Petr LAWI STARS - GIANT 0:11:30 00:01:22
53 3 CZE 1983 10093333279   ZIKMUND Petr CT WEBER 0:11:31 00:01:23
54 48 CZE 1999 10082338432 * VOCHOSKA Jan RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 0:11:33 00:01:25
55 81 GER 2000 10036175728 * BENZ-KUCH Max KED-STEVENS RADTEAM BERLIN 0:11:33 00:01:25
56 70 AUT 1995 10010994831   SPRENGER Michael UNION REIFFEISEN RADTEAM TIROL 0:11:33 00:01:25
57 43 SVK 1993 10007767963   MÁLIK Róbert CK PŘÍBRAM - FANY GASTRO 0:11:33 00:01:25
58 13 CZE 1973 10047001635   PRŮCHA Bedřich SPORTRACES ISAAC TEAM 0:11:33 00:01:25
59 30 AUT 1990 10006838379   ZÖGER Manfred ARBÖ BUNDESTEAM 0:11:34 00:01:26
60 5 CZE 1992 10012766796   MITAS Lukáš CT WEBER 0:11:34 00:01:26
61 26 CZE 2000 10023478933 * ŘÍMAN Jakub TJ AŠ ML.BOLESLAV 0:11:40 00:01:32
62 31 AUT 1991 10007566485   STOCKMEYER Fabian ARBÖ BUNDESTEAM 0:11:41 00:01:33
63 10 CZE 2000 10023503989 * HULA Robert TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ Z.S. 0:11:41 00:01:33
64 1 CZE 1994 10006903451   FILIP Jakub MADETA FITNESS/HAIBIKE 0:11:42 00:01:34
65 53 CZE 2000 10046614241 * KOSTIHA Antonín TEAM DUKLA PRAHA 0:11:47 00:01:39
66 29 AUT 1998 10015301429 * WOLFMAYR Andreas ARBÖ BUNDESTEAM 0:11:48 00:01:40
67 7 DEN 2000 10054360093 * GULD Daniel GIVE CYKELKLUB 0:11:49 00:01:41
68 4 CZE 1988 10093333380   HOLAN Petr CT WEBER 0:11:49 00:01:41
69 2 CZE 1991 10013112663   NOVOTNÝ Oldřich CT WEBER 0:11:49 00:01:41
70 80 GER 2000 10036387411 * ONNECKEN Jonas KED-STEVENS RADTEAM BERLIN 0:11:50 00:01:42
71 6 CZE 1993 10014153593   KOBLIC Radek CT WEBER 0:11:57 00:01:49
72 11 CZE 2000 10023479842 * ČECH Martin SPORTRACES ISAAC TEAM 0:12:04 00:01:56
73 33 CZE 1970 10047360434   BRYXI Jan AC SPARTA PRAHA 0:12:05 00:01:57
74 28 AUT 1997 10055887744 * HOCHENWARTER Christof ARBÖ BUNDESTEAM 0:12:10 00:02:02
75 47 CZE 2000 10070052774 * ŠTEMBERK Jáchym RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 0:12:10 00:02:02
76 15 CZE 2000 10023478731 * ARLT Karel ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 0:12:10 00:02:02
77 44 CZE 2000 10092747138 * PILEČEK Jakub CK PŘÍBRAM - FANY GASTRO 0:12:12 00:02:04
78 8 DEN 2000 10062873663 * LUNDTOFT LINDBJERG  Rasmus GIVE CYKELKLUB 0:12:22 00:02:14
79 68 CZE 1996 10009338656   PETRUŠ Jiří TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 0:12:44 00:02:36
80 78 GER 2000 10036174718 * RICHTER Elias KED-STEVENS RADTEAM BERLIN 0:15:36 00:05:28
81 25 CZE 1981 10009848110   GONDA Pavel DURATEC SKILS HOTELTIME 0:22:06 00:11:58

 

Nositelé trikotů pro druhou etapu

Žlutý trikot

50    -   PIETRULA Nicolas

Zelený trikot

    74    -   STOIBER Lukas

Červené puntíky

    52    -   KOHOUT Michal

Bílý trikot

60    -   ROTTER Michal

Pořadí mechanických vozů pro druhou etapu

1 DUK   TEAM DUKLA PRAHA
2 RRT   UNION REIFFEISEN RADTEAM TIROL
3 FAV   TJ FAVORIT BRNO
4 LAP   TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING
5 ČEZ   ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR
6 CKP   CK PŘÍBRAM - FANY GASTRO
7 KED   KED-STEVENS RADTEAM BERLIN
8 LAW   LAWI STARS - GIANT
9 KOV   KOVO PRAHA
10 ISA   SPORTRACES ISAAC TEAM
11 RBB   RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
12 ARB   ARBÖ BUNDESTEAM
13 CTW   CT WEBER
0.08573s